تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

اینستاگرام از موسیقی چرخ و فلک، Collabs و افزودن استیکر شما رونمایی کرد

مسیر: 
اینستاگرام از موسیقی چرخ و فلک، Collabs و افزودن استیکر شما رونمایی کرد
اینستاگرام از موسیقی چرخ و فلک، Collabs و افزودن استیکر شما رونمایی کرد
اینستاگرام از موسیقی چرخ و فلک، Collabs و افزودن استیکر شما رونمایی کرد

فهرست مطالب اینستاگرام از موسیقی چرخ و فلک، Collabs و افزودن استیکر شما رونمایی کرد

اینستاگرام موسیقی هایی را برای چرخ فلک ها، همکاری های گسترده و استیکر معرفی کرد تا مخاطبان شما را به ارسال محتوای تولید شده توسط کاربر دعوت کند. اینستاگرام اکنون به کاربران اجازه می دهد تا موسیقی را به چرخ فلک های عکس خود اضافه کنند و داستان سرایی را از طریق محتوای بصری تقویت کنند. ویژگی Collabs به کاربران امکان می‌دهد تا حداکثر سه دوست را برای نوشتن پست‌ها، چرخ فلک‌ها یا حلقه‌ها دعوت کنند و دسترسی و تعامل را افزایش دهند. با استیکر «Add Yours»، سازندگان می‌توانند دنبال‌کنندگان را در پیام‌ها یا چالش‌های Reels درگیر کنند و محتوای تعاملی را تقویت کنند.

اینستاگرام از موسیقی چرخ و فلک، Collabs و افزودن استیکر شما رونمایی کرد

اینستاگرام موسیقی هایی را برای پست های چرخ و فلک، همکاری ها و استیکری اعلام کرد که فالوورها را به ارسال محتوای تولید شده توسط کاربر دعوت می کند. مجموعه ای از ویژگی های جدید روش های پیشرفته ای را برای ایجاد، همکاری با سایر سازندگان و تشویق تعامل با دنبال کنندگان به کاربران ارائه می دهد.

موسیقی را به چرخ فلک های عکس اضافه کنید

اینستاگرام با تکیه بر راه اندازی موسیقی برای عکس های فید، اکنون به کاربران اجازه می دهد موسیقی را به چرخ فلک های عکس اضافه کنند. چه به اشتراک گذاری مجموعه ای از اقلام برای فروش و چه ثبت لحظات از آخرین رویداد شما، کاربران می توانند موسیقی ای را انتخاب کنند که لحظه یا پیام را در بر بگیرد.

از دیگران برای همکاری در پست ها، چرخ فلک ها و قرقره ها دعوت کنید

Collabs در حال باز کردن امکانات بیشتری در اینستاگرام است. کاربران می‌توانند حداکثر سه سازنده دیگر را برای ایجاد مشترک یک پست، چرخ فلک یا حلقه دعوت کنند. هم حساب‌های خصوصی و هم عمومی می‌توانند با یکدیگر همکاری کنند و دسترسی به مخاطبان هر همکار را افزایش دهند و در شبکه‌های نمایه آن‌ها منعکس شوند.

کتابخانه محتوای تولید شده توسط کاربر را با استیکر Add Yours رشد دهید

برچسب «افزودن شما» به سازندگان و هنرمندان این امکان را می‌دهد تا هنگام ایجاد حلقه‌ها، دنبال‌کنندگان خود را برای شرکت در چالش‌ها با پیام‌های سرگرم‌کننده دعوت کنند. شرکت‌کنندگان می‌توانند UGC را ارسال کنند، از سازندگان به رسمیت شناخته شوند، و در صورت تایید، با مخاطبان سازنده قابل مشاهده باشند.

کتابخانه موسیقی گسترده

موسیقی در حال تبدیل شدن به بخشی جدایی ناپذیر از تجربه اینستاگرام است. این پلتفرم در حال گسترش کتابخانه موسیقی خود به کشورهای بیشتری است و با Spotify در مکزیک و برزیل همکاری می کند تا 50 آهنگ محبوب از Instagram Reels را در نمودار موسیقی Reels جدید در Spotify ارائه کند.

راه های بیشتر برای ایجاد و همکاری

اینستاگرام برای نوآوری و خلاقیت تلاش می‌کند و قول می‌دهد به توسعه ویژگی‌هایی ادامه دهد تا توانایی پلتفرم برای ایجاد و اشتراک‌گذاری محتوا را افزایش دهد. متا این هفته ویژگی های جدیدی را برای اینستاگرام و Threads منتشر کرد که بیان خلاقانه را تقویت می کند و راه هایی را برای همکاری و تعامل باز می کند. برای متخصصان بازاریابی، این به معنای راه‌های جدیدی برای دستیابی به مخاطبان، اشتراک‌گذاری محتوای مارک‌دار، و استفاده از قدرت موسیقی و همکاری برای ایجاد جامعه پیشرفته است.

جستجو
×
پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه