تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

آموزش استفاده از طرح بندی درون خطی در المنتور

آموزش استفاده از طرح بندی درون خطی در المنتور
آموزش استفاده از طرح بندی درون خطی در المنتور

فهرست مطالب آموزش استفاده از طرح بندی درون خطی در المنتور

به دنبال راهی برای استفاده از طرح بندی درون خطی در المنتور هستید. این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا از طرح بندی درون خطی به راحتی استفاده کنید. طرح بندی درون خطی (Inline Positioning) یک ویژگی بسیار مهم در المنتور است. اگر می‌ خواهید چندین ابزارک را در یک ستون قرار دهید، این ویژگی به شما کمک می ‌کند. شما می ‌توانید ابزارک های مختلف را در یک ستون قرار دهید. بیایید ببینیم که چگونه این کار را انجام دهیم.

نکته : برای خرید افزونه المنتور پرو اینجا کلیک کنید.

نحوه استفاده از طرح بندی درون خطی در المنتور

فرض کنید یک تصویر با یک دکمه در پایین آن دارید و می ‌خواهید دکمه دیگری را در کنار آن اضافه کنید. برای اضافه کردن دکمه دیگر می ‌توانید یک ستون جداگانه اضافه کنید، اما با استفاده از ویژگی طرح بندی درون خطی، می‌ توانید دکمه دوم را در همان ستون قرار دهید. این ویژگی به شما امکان می‌ دهد تا چند ابزارک را در یک ستون در یک طرح عمودی اضافه کنید. ابتدا، یک صفحه را با ویرایشگر المنتور باز کرده و ابزارکی را که می ‌خواهید طرح بندی سفارشی بر روی آن اعمال کنید را انتخاب کنید. سپس به برگه “پیشرفته” بروید و وارد قسمت “طرح بندی” شوید.

نحوه استفاده از طرح بندی درون خطی در المنتور
نحوه استفاده از طرح بندی درون خطی در المنتور

حالا از گزینه طرح بندی عرض را به صورت “در متن (auto)” تنظیم کنید. سپس یک ابزارک دیگر را در همان ستون اضافه کنید و دوباره همین فرایند را تکرار کنید.

گزینه ی "در متن (auto)" در قسمت طرح بندی در المنتور
گزینه ی “در متن (auto)” در قسمت طرح بندی در المنتور

این عمل باعث اضافه شدن دو ابزارک به صورت عمودی در همان ستون می ‌شود. این روشی عالی برای فروشگاه ‌های آنلاین و فروشگاه‌ های دیجیتال است که می ‌توانید دو دکمه را عمودی در ستون قرار دهید. یکی برای پیش ‌نمایش و دیگری برای دانلود یا خرید.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه