تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

آموزش استفاده از قالب های آماده المنتور

آموزش استفاده از قالب های آماده المنتور
آموزش استفاده از قالب های آماده المنتور

فهرست مطالب آموزش استفاده از قالب های آماده المنتور

Elementor Theme Kit ابزاری مفید است که به شما امکان می دهد وب سایت خود را با استفاده از صفحه ساز المنتور به راحتی بسازید. با المنتور دو گزینه برای ایجاد صفحات خود دارید. می توانید یک قالب از پیش طراحی شده را انتخاب کنید و محتوا و تصاویر آن را مطابق با نیازهای وب سایت خود سفارشی کنید، یا می توانید از ابتدا شروع کنید و وب سایت خود را کاملاً خودتان طراحی کنید.اگر ترجیح می‌دهید صفحه‌ای را از ابتدا ایجاد کنید، ما مقاله جداگانه‌ای داریم که شما را در این فرآیند با استفاده از المنتور راهنمایی می‌کند. اگر دانش کدنویسی یا تخصص طراحی ندارید، استفاده از یک قالب از پیش ساخته شده به شدت توصیه می شود.

قالب آماده ی المنتور چیست؟

این یک راه سریع و کارآمد برای ایجاد یک صفحه بدون صرف زمان زیاد است.در این مقاله، ما بر روی قالب از پیش ساخته شده تمرکز می کنیم و نشان می دهیم که چگونه می توانید از آن به طور موثر استفاده کنید. با پیروی از دستورالعمل های ارائه شده، می توانید از قالب از پیش ساخته شده نهایت استفاده را ببرید و روند ایجاد وب سایت خود را ساده کنید.قالب های آماده المنتور مانند مجموعه ای از طراحی ها و ویژگی های وب سایت آماده است. این قالب ها مانند داشتن یک وب سایت از پیش ساخته شده است که با یک صنعت یا تجارت خاص مطابقت دارد. این قالب ها همه چیز را برای شما تنظیم می‌کنند، از جمله رنگ‌ها، فونت‌ها، آیکون ها و سبک‌های دیگر بر اساس موضوع میباشد. المنتور مجموعه ای از این قالب ها را برای صنایع مختلف مانند فروشگاه های آنلاین، شرکت های حقوقی، آژانس های متفاوت و وبلاگ های سبک زندگی برای شما در دسترس دارد.انتخاب این قالب ها  باعث صرفه جویی در وقت شما می شود زیرا لازم نیست از ابتدا شروع کنید.

نکته : برای خرید افزونه المنتور پرو اینجا کلیک کنید.

آموزش استفاده از قالب های آماده المنتور

شما به سادگی می توانید قالبی را انتخاب کنید که با هدف وب سایت شما مطابقت دارد و آن را سفارشی کنید تا آن را برای خود بسازید.استفاده از قالب های المنتور بسیار آسان است. با این حال، شما نمی توانید یک قالب کامل را به طور همزمان برای کل وب سایت خود وارد کنید. در عوض، باید این قالب ها را به هر صفحه جداگانه به صورت دستی اضافه کنید. فقط صفحه ای را که می خواهید با المنتور کار کنید باز کنید و سپس می توانید عناصر این قالب را انتخاب کرده و به آن صفحه خاص اضافه کنید.

استفاده از قالب های آماده المنتور
استفاده از قالب های آماده المنتور

اکنون می توانید روی گزینه پوشه کلیک کنید تا کتابخانه قالب های آماده ی المنتور را مشاهده کنید. این فوق العاده آسان است! شما در آنجا تعداد زیادی قالب را خواهید دید و می توانید قالب مورد نظر خود را جستجو کنید. از پیدا کردن قالب مورد نظر خود لذت ببرید!

انتخاب قالب ها ی آماده المنتور
انتخاب قالب ها ی آماده المنتور

قالب خود را بررسی کنید! روی متن درج کلیک کنید تا آن را به صفحه خود اضافه کنید.حالا وقت آن است که آن را شخصی سازی کنید! با خیال راحت محتوا و تصاویر را متناسب با وب سایت خود تغییر دهید. برای ویرایش هر چیزی، به سادگی روی آیکون از داشبورد سمت چپ کلیک کنید.

قالب خود را سفارشی کنید.

اول از همه، بیایید قسمت هایی را شخصی سازی کنیم. فقط روی آیکون کوچک شش نقطه کلیک کنید و هر قسمت را به هر کجا که می خواهید بکشید. حتی می توانید با کشیدن و رها کردن ساده بخش اول را با قسمت دیگری جایگزین کنید.حالا نوبت شماست که قالبتان را شخصی سازی کنید! ادامه دهید و آن را با کلمات خودتان تغییر دهید، اما این کار را ساده و زیبا انجام دهید.

انتخاب قالب ها ی آمادهر
انتخاب قالب ها ی آماده

اگر می خواهید چیزی را حذف کنید، فقط کلید X را فشار دهید. و اگر به طور تصادفی چیزی را حذف کردید، می توانید با فشار دادن Ctrl+Z آن را بازگردانید.ویرایش مطالب در یک بخش تنها با یک کلیک انجام میشود. فقط روی متنی که می خواهید تغییر دهید کلیک کنید.

ویرایش مطالب در یک بخش در المنتور
ویرایش مطالب در یک بخش در المنتور

فقط روی هر تصویری که می خواهید تغییر دهید کلیک کنید، سپس تصویر خود را از گزینه های سمت چپ انتخاب کنید و آن را جایگزین کنید. به این ترتیب هر تصویری را میتوانید ویرایش کنید.

ویرایش تصاویر در المنتور
ویرایش تصاویر در المنتور

برای تغییر رنگ پس‌زمینه یا متن، کافی است بخش مورد نظر را انتخاب کنید و روی زبانه استایل در سمت چپ کلیک کنید.

تغییر رنگ پس‌زمینه یا متن در المنتور
تغییر رنگ پس‌زمینه یا متن در المنتور

اگر می خواهید صفحه ی خود را عالی جلوه دهید، گزینه های زیادی دارید. می توانید فونت ها، رنگ ها، سایه ها و رنگ های پس زمینه را تغییر دهید. شما حتی می توانید حاشیه ها و دیگر سبک های جالب را اضافه کنید . و اگر می‌خواهید واقعاً کارتان جذاب جلوه کند، به برگه پیشرفته بروید و در آنجا، می‌توانید با حاشیه، padding، z-index و سایر ویژگی‌های جالب آن صفحه ی خود را تغییر دهید.

برگه پیشرفته
برگه پیشرفته

گام 5: محتوای جدید اضافه کنید.

برای افزودن محتوای تازه، تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی آیکون “+” در هر کجا که می خواهید کلیک کنید!

افزودن محتوای تازه در المنتور
افزودن محتوای تازه در المنتور

المنتور یک سری ابزارک جالب در اختیار شما قرار می دهد تا به محتوای جدید خود اضافه کنید. ابتدا یک ستون را انتخاب کنید و سپس علامت “+” را بزنید تا موارد خود را اضافه کنید. بسته به ابزارکی که انتخاب می کنید، گزینه های مختلفی را مشاهده خواهید کرد.

گام 6: محتوا را ذخیره و منتشر کنید.

خیلی خب ، وقتی کارتان تمام شد، فقط یک لحظه وقت بگذارید و کارهایی را که انجام داده اید مرور کنید. حالا  می توانید صفحه خود را ذخیره کنید یا آن را منتشر کنید. در اینجا چند گزینه دارید: می توانید آن را به عنوان پیش نویس ذخیره کنید یا آن را به عنوان یک الگو ذخیره کنید یا به سادگی منتشر کنید.

ذخیزه کردن تغییرات
ذخیزه کردن تغییرات

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه