تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

آموزش رفع مشکل لود نشدن پنل ابزارک ها در المنتور

آموزش رفع مشکل لود نشدن پنل ابزارک ها در المنتور
آموزش رفع مشکل لود نشدن پنل ابزارک ها در المنتور

فهرست مطالب آموزش رفع مشکل لود نشدن پنل ابزارک ها در المنتور

آیا یه دنبال راهی برای رفع مشکل لود نشدن پنل ابزارک ها در المنتور هستید؟ ما در این مقاله به شما آموزش می دهیم تا مشکل لود نشدن پنل ابزارک های المنتور را در وبسایت وردپرس خود برطرف کنید. المنتور یکی از بهترین ویرایشگر های وردپرسی است که بسیاری از ویژگی ها و قابلیت های پیشرفته را ارائه می دهد. با استفاده از پنل ابزارک های المنتور می توانید ابزارک های مختلف را به صفحات وبسایت خود اضافه کنید. علاوه بر این پنل ابزارک ها برای ویرایش هر قسمتی و تغییر تنظیمات صفحه مهم است.

نکته : برای خرید افزونه المنتور پرو اینجا کلیک کنید.

بنابراین اگر پنل ابزارک ها بارگیری نشود چه اتفاقی می افتد؟ بدون پنل ابزارک، نمی توانید از المنتور به درستی استفاده کنید. شما می توانید یک قالب پیش فرض المنتور را بدون پنل ابزارک ها اضافه کنید، اما اگر پنل ابزارک ها بارگیری نشود، نمی توانید آن را ویرایش کنید. مشکل لود پنل ابزارک ها یکی از خطا های رایج المنتور است و گاهی اوقات این خطا اتفاق می افتد. هنگامی که این خطا رخ می دهد، پنل ابزارک های المنتور بارگیری نمی شود و آیکون بارگیری را در حال پویا نشان می دهد. با این خطا، نمی توانید کار کنید زیرا به شما اجازه دسترسی به گزینه ابزارک ها را نمی دهد.

مشکل لود نشدن پنل ابزارک ها در المنتور
مشکل لود نشدن پنل ابزارک ها در المنتور

چه چیزی باعث خطای لود نشدن پنل ابزارک ها در المنتور می شود؟

دلایل مختلفی برای این مشکل وجود دارد. برای استفاده از المنتور در وبسایت خود باید حداقل سیستم مورد نیاز برای استفاده از المنتور را داشته باشید. اگر وبسایت شما حداقل سیستم مورد نیاز را برآورده نمی کند، نمی توانید از المنتور استفاده کنید و با این خطا را رو به رو می شوید. تمام اجزای وبسایت شما باید سیستم مورد نیاز المنتور را برآورده کند. حداقل سیستم مورد نیاز برای استفاده از المنتور به شرح زیر است:

  • وردپرس (5.2) یا بالاتر
  • (PHP) هفت یا بالاتر
  • (MySQL 5.6) یا بالاتر
  • محدودیت حافظه (WP 128) مگابایت یا بیشتر (256 مگابایت یا بالاتر ترجیح داده می شود)

این موارد حداقل سیستم مورد نیاز هستند. بنابراین قبل از نصب افزونه المنتور اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما تمام الزامات را برآورده می کند. الزامات سیستم اولین دلیل این خطا است. دلیل دوم این خطا تضاد بین افزونه ها است. اگر بین هر یک از افزونه های وبسایت شما با المنتور ناسازگاری وجود داشته باشد، این مشکل پیش می آید. تداخل بین افزونه های المنتور نیز باعث این خطا می شود.

رفع مشکل لود نشدن پنل ابزارک ها در المنتور

ابتدا مطمئن شوید که وبسایت شما الزامات خواسته شده توسط المنتور را دارد. پس از آن می توانید برای حل مشکل از روش زیر استفاده کنید.

افزونه های نصب شده را بررسی کنید

قبلاً اشاره کردیم که تداخل بین سایر افزونه ها با افزونه المنتور باعث این خطا می شود. بنابر این باید تمام افزونه های نصب شده در وبسایت خود را غیرفعال کنید و بررسی کنید که آیا خطا همچنان وجود دارد یا خیر. اگر پنل ابزارک های المنتور به طور معمول بارگیری شود، یکی از افزونه های فعال شما مسئول آن است. برای غیرفعال کردن همه افزونه ها به صفحه افزونه ها > افزونه های نصب شده، بروید و همه افزونه ها را انتخاب کنید. اکنون از منوی کار های دسته جمعی گزینه غیر فعال کردن (Deactivate) را انتخاب کرده و روی دکمه اجرا (Apply) کلیک کنید.

غیر فعال کردن تمامی افزونه های نصب شده در وردپرس
غیر فعال کردن تمامی افزونه های فعال در وردپرس

افزونه ها را یکی یکی فعال کنید و بررسی کنید که آیا خطا دوباره نمایش داده می شود یا نه. اگر افزونه خاصی برای این مشکل پیدا کردید، افزونه را حذف نصب کنید یا برای حل مشکل با تیم پشتیبانی افزونه تماس بگیرید.

قالب فعال را بررسی کنید

اگر روش فوق قادر به حل مشکل نبود، شما باید قالب  فعال خود را به یک قالب پیش فرض وردپرس تغییر دهید. این کار باید مشکل بارگیری پنل ابزارک ها را حل کند.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه