تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

آموزش رفع مشکل گیر کردن المنتور در بارگیری صفحه نمایش

آموزش رفع مشکل گیر کردن المنتور در بارگیری صفحه نمایش
آموزش رفع مشکل گیر کردن المنتور در بارگیری صفحه نمایش

فهرست مطالب آموزش رفع مشکل گیر کردن المنتور در بارگیری صفحه نمایش

آیا به دنبال راهی برای رفع مشکل گیر کردن المنتور در بارگیری صفحه نمایش هستید؟ مشکلات بارگذاری صفحه یکی از مشکلات اصلی هر ویرایشگری است. المنتور یکی از بهترین ویرایشگر های موجود است، اما مشکل بارگذاری صفحه نیز دارد. معمولاً این مشکل “صفحه سفید مرگ” نامیده می شود. این مشکل یک لحظه بسیار نا امید کننده است. هنگامی که این مشکل رخ می دهد، صفحه خالی باقی می ماند.

 اگر در المنتور تازه کار هستید، این مشکل ممکن است شما را آزار دهد. اکثر کاربران جدید سعی در حذف افزونه المنتور و نصب مجدد آن را برای حل مشکل دارند. اما با حذف افزونه مشکل حل نمی شود. در این مقاله، نحوه حل مشکل گیر کردن المنتور در بارگیری صفحه نمایش را به شما نشان خواهیم داد.

نکته : برای خرید افزونه المنتور پرو اینجا کلیک کنید.

نحوه رفع مشکل گیر کردن المنتور در بارگیری صفحه نمایش

قدم اول: پاک کردن حافظه کش ( جهت رفع مشکل گیر کردن المنتور در بارگیری صفحه نمایش)

اولین کاری که باید انجام دهید این است که مرورگر خود را پاک کنید یا می توانید حافظه کش خود را پاک کنید و صفحه را هارد ریست کنید تا مشکل حل شود. برای پاک کردن حافظه کش و هارد ریست (hard reload) می توانید روی دکمه سمت راست ماوس خود کلیک کنید و سپس روی گزینه (inspect) کلیک کنید.

نحوه پاک کردن حافظه کش ( جهت حل مشکل گیر کردن المنتور در بارگیری صفحه نمایش)
نحوه پاک کردن حافظه کش ( جهت حل مشکل گیر کردن المنتور در بارگیری صفحه نمایش)

این کار ویندوز شما را تقسیم می کند و ابزارهای وب را نشان می دهد. اکنون روی آیکون بارگذاری مجدد مرورگر خود راست کلیک کنید. با این کار می توانید کش خالی و گزینه بارگذاری مجدد را ببینید. فقط روی آن کلیک کنید.

پاک کردن حافظه کش
پاک کردن حافظه کش

این فرآیند حافظه پنهان شما را خالی می کند و صفحه را دوباره بارگذاری می کند. این عمل باید مشکل را حل کند. اگر مشکل همچنان وجود دارد، می توانید روند زیر را امتحان کنید.

قدم دوم: تغییر قالب فعال ( جهت رفع مشکل گیر کردن المنتور در بارگیری صفحه نمایش)

می توانید قالب فعال خود را تغییر دهید. قالب های زیادی وجود دارند که با المنتور سازگار نیستند. می توانید قالب هایی را امتحان کنید که کاملاً با ویرایشگر المنتور سازگار هستند.

قدم سوم: تغییر مرورگر ( جهت رفع مشکل گیر کردن المنتور در بارگیری صفحه نمایش)

مشکلات بارگیری صفحه ممکن است به دلیل تداخل با هر برنامه افزودنی یا افزونه نصب شده رخ دهد. بنابر این می توانید مرورگر را تغییر دهید تا ببینید آیا مشکلات رخ می دهند یا خیر. اگر از گوگل کروم استفاده می کنید، به سراغ فایر فاکس بروید و بررسی کنید که آیا مشکل همچنان وجود دارد یا خیر.

قدم چهارم: تغییر تنظیمات المنتور

اگر هر یک از این مراحل قادر به حل مشکل نیست، ممکن است لازم باشد برخی از تنظیمات را در المنتور تغییر دهید. برای این منظور از داشبورد وردپرس خود به قسمت المنتور > تنظیمات بروید.

تغییر تنظیمات المنتور 
تغییر تنظیمات المنتور 

حالا به قسمت پیشرفته (advanced) رفته و گزینه تغییر روش بار گذاری ویرایشگر را فعال کنید. فراموش نکنید که روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید.

تغییر تنظیمات المنتور جهت حل مشکل گیر کردن المنتور در بارگیری صفحه نمایش
تغییر تنظیمات المنتور جهت حل مشکل گیر کردن المنتور در بارگیری صفحه نمایش

حالا تست کنید تا ببینید مشکل حل شده است یا خیر.

قدم پنجم: غیر فعال کردن افزونه ها

آخرین مرحله برای رفع مشکل، غیرفعال کردن همه افزونه ‌های دیگر است. گاهی اوقات المنتور با برخی از افزونه ها تداخل پیدا می کند و خطا هایی رخ می دهد. برای این منظور به داشبورد وردپرس بروید و سپس به قسمت (افزونه ها > افزونه های نصب شده) بروید از آنجا می توانید تمام افزونه های نصب شده خود را ببینید.

غیر فعال کردن افزونه ها جهت حل مشکل گیر کردن المنتور در بارگیری صفحه نمایش
غیر فعال کردن افزونه ها جهت حل مشکل گیر کردن المنتور در بارگیری صفحه نمایش

اکنون از قسمت لیست کار های دسته جمعی غیر فعال کردن را انتخاب کنید، همه افزونه ها به غیر از المنتور را انتخاب کنید و سپس اجرا را بزنید، با این عمل باید مشکل شما حل شود.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه