تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

آموزش رفع مشکل پخش خودکار ویدیو در المنتور

آموزش رفع مشکل پخش خودکار ویدیو در المنتور
آموزش رفع مشکل پخش خودکار ویدیو در المنتور

فهرست مطالب آموزش رفع مشکل پخش خودکار ویدیو در المنتور

آیا با مشکل عدم پخش خودکار ویدیو در وبسایت وردپرس خود مواجه هستید؟ در این مقاله، به شما آموزش خواهیم داد که برای رفع مشکل پخش خودکار ویدیو در المنتور چه کاری را باید انجام دهید. المنتور قابلیت افزودن ویدیو به صفحات وبسایت شما را با استفاده از ابزارک ویدیو فراهم می ‌کند. شما می‌ توانید یک لیست پخش ویدیو را در ابزارک ویدیو ایجاد کنید.

هنگام بارگیری صفحه، لیست پخش ویدیو به طور خودکار پخش می ‌شود. شما می ‌توانید ویژگی پخش خودکار را برای تمام منابع ویدیویی که در المنتور ایجاد شده است تنظیم کنید. المنتور از سرویس ‌های YouTube، Vimeo و همچنین ویدیو های میزبانی شده توسط خود وبسایت پشتیبانی می ‌کند. اما گاهی اوقات پیش می ‌آید که ویدیو پس از بارگیری صفحه به طور خودکار پخش نمی ‌شود. بیایید ببینیم چگونه این مشکل را برطرف کنیم.

نکته : برای خرید افزونه المنتور پرو اینجا کلیک کنید.

نحوه رفع مشکل پخش خودکار ویدیو در المنتور

وقتی با مشکل پخش خودکار مواجه می ‌شوید، اولین کاری که باید انجام دهید، غیرفعال کردن گزینه ‌ی پوشش روی تصویر است. پوشش روی تصویر، کاوری سفارشی به ویدیو اضافه می ‌کند. این تصویر پوششی، تنظیمات پخش خودکار ویدیو را باطل می ‌کند. اگر گزینه‌ ی پخش خودکار فعال باشد، پخش خودکار کار نخواهد کرد.

نحوه رفع مشکل پخش خودکار ویدیو در المنتور
نحوه رفع مشکل پخش خودکار ویدیو در المنتور

اگر مشکل هنوز حل نشده باشد، باید ویدیو را بی ‌صدا کنید. برخی از مرورگر های وب مانند Google Chrome  اگر ویدیو بی ‌صدا نباشد ویدیو را پخش خودکار نمی ‌کنند. بنابراین باید ابتدا ویدیو را بی ‌صدا کنید. (باید گزینه ‌ی بی ‌صدا را فعال کنید.)

بی صدا کردن ویدئو در المنتور
بی صدا کردن ویدئو در المنتور

هر مرورگری سیاست پخش خودکار (autoplay) خود را دارد. بنابراین، اگر پخش خودکار (autoplay) در مرورگر خاصی کار نمی‌ کند، می ‌توانید سیاست پخش خودکار (autoplay) آن مرورگر را مطالعه کنید. شما همچنین می‌ توانید از افزونه ‌های جانبی برای رفع مشکل پخش خودکار (autoplay) استفاده کنید. بسیاری از افزونه ‌های موجود ابزارک ویدیو با قابلیت پخش خودکار (autoplay) را ارائه می‌ دهند.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه