تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

آموزش برگه تنظیمات افزونه گرویتی فرمز

آموزش برگه تنظیمات افزونه گرویتی فرمز
آموزش برگه تنظیمات افزونه گرویتی فرمز

فهرست مطالب آموزش برگه تنظیمات افزونه گرویتی فرمز

آیا به دنبال راهی برای استفاده از برگه تنظیمات افزونه گرویتی فرمز هستید؟ پلاگین گراویتی فرمز یک افزونه وردپرس فرم ساز بسیار قدرتمند‌ می باشد. که شما با این افزونه می توانید در چند دقیقه به سرعت، حرفه ای ترین فرم ها را بسازید و از آن به عنوان دریافت اطلاعات به صورت آسان از کاربر استفاده کنید. هم اکنون آخرین نسخه اورجینال و فارسی افزونه گراویتی را می توانید از وبسایت سمندون تهیه و استفاده نمایید.

توجه: برای خرید افزونه گرویتی فرمز اینجا کلیک کنید.

نحوه استفاده از برگه تنظیمات افزونه گرویتی فرمز

پانل تنظیمات این افزونه در ناحیه مدیریت وردپرس جایی است که می ‌توانید گزینه‌ های وسیعی از افزونه را تنظیم کنید. برای رفتن به پنل تنظیمات، ماوس را روی «فرم‌ ها» در نوار کناری مدیریت وردپرس خود نگه دارید و «تنظیمات» را انتخاب کنید. اگر پنل فرم ها در نوار کناری ندارید، ابتدا باید افزونه گرویتی فرمز را نصب کنید و مطمئن شوید که از طریق تنظیمات افزونه ‌های مدیریت وردپرس فعال شده.

تنظیمات عمومی برای برگه تنظیمات افزونه گرویتی فرمز

 

تنظیمات عمومی برای برگه تنظیمات افزونه گرویتی فرمز
تنظیمات عمومی برای برگه تنظیمات افزونه گرویتی فرمز
 • کلید مجوز پشتیبانی: این کلید را در قسمت مشخص وارد کنید. کلید مجوز پشتیبانی شما برای دسترسی به به‌ روزرسانی ‌های خودکار استفاده می ‌شود.
 • جزئیات مجوز: به شما جزئیات مجوزی که سایت به آن متصل می باشد، را ارائه می دهد.
 • خروجی CSS پیش فرض: خروجی گرویتی فرمز (CSS) پیش فرض. اگر قصد دارید (CSS) خود را ایجاد کنید، این گزینه را غیرفعال نمایید. توجه داشته باشید که این تنظیم در آینده به نفع گرویتی فرمز منسوخ می شود.
 • ارز پیش ‌فرض: تنظیم ارز را برای همه فرم ‌های این وب‌ سایت انتخاب کنید.
 • ورود به سیستم: در صورتی که مایل به ورود به سیستم این افزونه هستید، این گزینه را فعال کنید.
 • گزینه ورود: به شما این امکان را می دهد که به راحتی عملکرد داخلی افزونه را برای حل مشکلات احتمالی اشکال زدایی کنید.
 • قالب پیش ‌فرض فرم: این قالب به ‌طور پیش ‌فرض در هر جایی که فرم‌ ها در سایت شما تعبیه شده باشد استفاده می ‌شود.
 • منوی نوار ابزار: وقتی فعال باشد، منوی فرم ها را در نوار ابزار بالای وردپرس نمایش می دهد. منوی فرم ها ده فرمی را که اخیراً در ویرایشگر فرم باز شده اند نمایش می دهد.
به روز رسانی های خودکار برای برگه تنظیمات افزونه گرویتی فرمز
 • به روز رسانی خودکار پس زمینه: فعالسازی این گزینه به گرویتی فرمز این امکان را می دهد تا به طور خودکار در پس زمینه به روز شوند. برای این منظور به یک کلید مجوز معتبر نیاز دارد.
 • بدون حالت تضاد: برای جلوگیری از چاپ اسکریپت‌ ها و سبک‌ های اضافی در صفحات مدیریت افزونه فعال می‌ شود و با انجام این کار تضاد با سایر افزونه ‌ها و قالب ‌ها کاهش می‌ یابد.
 • خروجی (HTML5): اگر می‌ خواهید از خروجی فیلد های فرم (HTML5) توسط افزونه جلوگیری کنید، این گزینه را غیر فعال کنید.
 • جمع آوری اطلاعات: فعالسازی این گزینه به افزونه اجازه می دهد تا جمع آوری اطلاعات اضافی را به منظور بهبود افزونه و تجربه بهتر مشتری اجرا کند.

تنظیمات (reCAPTCHA v2)

توجه داشته باشید که تنظیمات (reCAPTCHA v2) (و قابلیت جدید reCAPTCHA v3) اکنون با افزونه اختصاصی گرویتی فرمز (reCAPTCHA) در دسترس هستند. گزینه گرویتی فرمز کپچا با (reCAPTCHA) نسخه دو، یک سرویس رایگان گوگل است. که به محافظت از فرم‌ های شما در برابر رباط‌ های هرز نامه کمک می ‌کند، ادغام می ‌شود. برای استفاده از این سرویس، باید کلید های (API) خود را تنظیم و نوع فرم های خود را در اینجا انتخاب کنید.

تنظیمات (reCAPTCHA v2) افزونه گرویتی فرمز
تنظیمات (reCAPTCHA v2) افزونه گرویتی فرمز

نحوه دریافت کلید های (reCaptcha API)

یک جفت رمز شامل یک کلید سایت و یک کلید مخفی برای پیوند دادن سرویس (reCaptcha v2) برای اتصال سایت (Gravity Forms) شما لازم است. برای دریافت کلید های خود باید یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید. با انجام این کار در حساب خود، می‌ توانید هر چند جفت از کلید های (reCaptcha) را که می ‌خواهید تولید کنید.

لطفاً توجه کنید: مطمئن شوید که از مقدار دامنه صحیح در هنگام تنظیم کلید در حساب (reCAPTCHA) خود استفاده کرده اید. مقدار نمی تواند حاوی پیشوند پروتکل باشد، توصیه می شود فقط از دامنه بدون (www) استفاده کنید. یا هر آدرسی که سایت شما (http://www.example.com) دارد.

اگر از یک مقدار دامنه نا معتبر در طول راه اندازی استفاده کنید، فیلد (reCAPTCHA) یک خطای نا معتبر برای کلید سایت نمایش می دهد.

کلید سایت و کلید مخفی

جفت کلید خود را در اینجا وارد کنید. در گرویتی فرمز نسخه (v2.4.7)، فیلد گرویتی فرمز کپچا از انواع (reCaptcha v2 checkbox) و (v2 Invisible) پشتیبانی می‌ کند. کلیدهای چک باکس فقط به شما امکان می دهند یک چک باکس (v2) را به فرم خود اضافه کنید، در حالی که کلید های (v2 Invisible) به شما امکان می دهند یکی از انواع (v2 reCaptcha) را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که این یک تنظیم گسترده سایت است، و به این ترتیب، نمی توانید نوع (reCaptcha) مورد استفاده را از فرمی به فرم دیگر در همان سایت تغییر دهید.  نوع (reCaptcha v2) مورد نظر خود را از میان گزینه های چک باکس انتخاب کنید. اگر کلید های شما سازگار هستند، کادر (reCaptcha) را می بینند و از شما خواسته می شود آن را تکمیل کنید تا تنظیمات شما نهایی شود.

نحوه دریافت کلید های (reCaptcha API)
نحوه دریافت کلید های (reCaptcha API)

اگر یک جفت کلید را برای چک باکس وارد کنید و سعی کنید (reCaptcha) نامرئی را انتخاب کنید، سرویس گوگل یک پیام خطا در قاب (reCaptcha) بر می‌ گرداند.

پیام خطای گوگل برای افزونه گرویتی فرمز
پیام خطای گوگل برای افزونه گرویتی فرمز

یک جفت کلید نامرئی برای هر قسمت معتبر است، که با چک باکس (v2) و (v2 invisible) کار می کند.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه