تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

آموزش صفحه داشبورد افزونه گرویتی فرمز

آموزش صفحه داشبورد افزونه گرویتی فرمز
آموزش صفحه داشبورد افزونه گرویتی فرمز

فهرست مطالب آموزش صفحه داشبورد افزونه گرویتی فرمز

آیا به دنبال راهی برای استفاده از صفحه داشبورد افزونه گرویتی فرمز  هستید؟ پلاگین گراویتی فرمز یک افزونه وردپرس فرم ساز بسیار قدرتمند‌ می باشد. که شما با این افزونه می توانید در چند دقیقه به سرعت، حرفه ای ترین فرم ها را بسازید و از آن به عنوان دریافت اطلاعات به صورت آسان از کاربر استفاده کنید. هم اکنون آخرین نسخه اورجینال و فارسی افزونه گراویتی را می توانید از وبسایت سمندون تهیه و استفاده نمایید.

توجه: برای خرید افزونه گرویتی فرمز اینجا کلیک کنید.

نحوه استفاده از صفحه داشبورد افزونه گرویتی فرمز

معرفی کلی افزونه:

گرویتی فرمز یک افزونه قدرتمند وردپرس است که برای راحتی فرآیند ایجاد و مدیریت فرم ها در وب سایت ها طراحی شده. این افزونه به عنوان یک ابزار ضروری برای توسعه ‌دهندگان وب و صاحبان سایت، ایجاد فرم‌ های مختلف مانند فرم‌ های تماس، نظرسنجی و فرم ‌های سفارش را بدون نیاز به دانش گسترده کد نویسی تسهیل می‌ کند. این افزونه کاربر پسند یک فرم ساز را با کشیدن و رها سازی ارائه می دهد. که به کاربران امکان می دهد بدون زحمت فیلد های فرم، طرح بندی و استایل را سفارشی کنند.

افزونه با رابط بصری خود، تجربه ایجاد فرم یکپارچه را تضمین می کند. علاوه بر این، از ویژگی ‌های پیشرفته‌ ای مانند منطق شرطی پشتیبانی می ‌کند. و به عملکرد فرم پویا بر اساس ورودی کاربر اجازه می‌ دهد. افزونه گرویتی فرمز به دلیل تطبیق پذیری خود، ادغام یکپارچه با سرویس ها و برنامه های کاربردی شخص ثالث معروف است. این امر با فعالسازی به ‌روز رسانی خودکار برای پلتفرم‌ های خارجی، جمع‌ آوری و مدیریت اطلاعات را کارآمدتر می کند.

این افزونه همچنین دارای اقدامات امنیتی قوی، محافظت از اطلاعات کاربر و جلوگیری از هرز نامه از طریق ویژگی‌ های داخلی ضد هرز نامه است. به طور کلی، گرویتی فرمز یک پلاگین وردپرس ضروری برای هر کسی است که به دنبال راه حلی قابل اعتماد و کارآمد برای ایجاد و مدیریت فرم است، و با حفظ امنیت اطلاعات و گزینه های سفارشی سازی، تجربه کاربری یکپارچه را ارائه می دهد. چه یک برنامه نویس تازه کار یا یک توسعه دهنده با تجربه باشید، این افزونه روند ایجاد فرم های پویا و تعاملی را برای وب سایت شما ساده می کند.

داشبورد افزونه گرویتی فرمز
داشبورد افزونه گرویتی فرمز

داشبورد افزونه گرویتی فرمز

هنگامی که افزونه گرویتی فرمز را فعال می کنید، صفحه داشبورد به طور خودکار نصب می شود و از داشبورد وردپرس قابل دسترسی است. این قسمت اطلاعات اولیه ای در مورد فرم هایی که ایجاد کرده اید در اختیار شما قرار می دهد. می‌ توانید به سرعت ببینید کدام فرم‌ ها دارای ورودی ‌های بدون بازدید، تعداد ورودی ‌های بدون بازدید و تعداد کل ورودی ‌ها بر اساس فرم به فرم هستند. با کلیک بر روی نام فرم یا تعداد ورودی‌ ها به صفحه ورودی آن فرم می‌ روید. در صفحه داشبورد، ورودی های بدون بازدید و کل ورودی ها را نشان می دهد. می ‌توانید با ویرایش گزینه ‌های صفحه برای داشبورد، قسمت داشبورد را پنهان کنید.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه