تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

Google به مشاغل اجازه می دهد پیوندهای رسانه های اجتماعی را به نمایه ها اضافه کنند

مسیر: 
Google به مشاغل اجازه می دهد پیوندهای رسانه های اجتماعی را به نمایه ها اضافه کنند
Google به مشاغل اجازه می دهد پیوندهای رسانه های اجتماعی را به نمایه ها اضافه کنند
Google به مشاغل اجازه می دهد پیوندهای رسانه های اجتماعی را به نمایه ها اضافه کنند

فهرست مطالب Google به مشاغل اجازه می دهد پیوندهای رسانه های اجتماعی را به نمایه ها اضافه کنند

Google اکنون به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد پیوندهای رسانه‌های اجتماعی را به نمایه‌های کسب‌وکار خود اضافه کنند، و به شرکت‌ها کمک می‌کند تا در محصولات Google دیده شوند. Google اکنون به مشاغل اجازه می دهد پیوندهای رسانه های اجتماعی را به نمایه های تجاری خود اضافه کنند. کسب‌وکارها می‌توانند برای هر پلتفرم یک پیوند اضافه کنند. این به کسب و کارهای کوچک کمک می کند تا در محصولات Google بیشتر دیده شوند.

Google به مشاغل اجازه می دهد پیوندهای رسانه های اجتماعی را به نمایه ها اضافه کنند

گوگل این امکان را برای کسب و کارها معرفی کرده است که پیوندهای پروفایل رسانه های اجتماعی را مستقیماً در نمایه کسب و کار Google خود اضافه کنند. این گزینه جدید شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا حضور خود در رسانه‌های اجتماعی را در کنار سایر اطلاعات در جستجوی Google و Maps به نمایش بگذارند. کسب‌وکارها با داشتن پیوندهای رسانه‌های اجتماعی در نمایه کسب‌وکار Google خود، می‌توانند راه‌های بیشتری برای اتصال، کسب اطلاعات و حل مشکلات به مشتریان ارائه دهند.

عرضه ویژگی جدید

یک صفحه جدید پشتیبانی Google توضیح می دهد که کسب و کارها اکنون می توانند کنترل کنند که کدام پیوندهای رسانه های اجتماعی در نمایه کسب و کار Google آنها نمایش داده می شود. کسب و کارها می توانند به ازای هر پلتفرم رسانه اجتماعی یک پیوند به نمایه کسب و کار خود اضافه کنند. پلتفرم های پشتیبانی شده شامل فیس بوک، اینستاگرام، لینکدین، پینترست، تیک تاک، ایکس (توئیتر سابق) و یوتیوب هستند. این ویژگی به تدریج در حال گسترش است و در مناطق خاصی در دسترس است.

نحوه استفاده از ویژگی جدید

برای افزودن پیوند رسانه‌های اجتماعی به نمایه کسب‌وکار Google، کسب‌وکارها باید به نمایه خود دسترسی داشته باشند، روی «ویرایش نمایه»، سپس «اطلاعات کسب‌وکار» و در نهایت روی «تماس» کلیک کنند. در زیر «نمایه‌های اجتماعی»، آنها می‌توانند پلتفرم رسانه اجتماعی را که می‌خواهند پیوند دهند انتخاب کرده و آدرس وب را وارد کنند. ویرایش یا حذف پیوند از یک فرآیند مشابه پیروی می کند.

برای ویرایش یک پیوند، مشاغل باید فیلد آدرس وب را برای پیوند رسانه اجتماعی تعیین شده به روز کنند. برای حذف یک پیوند، روی نماد «سطل زباله» در کنار نمایه رسانه اجتماعی که باید حذف شود، کلیک کنید. گاهی اوقات، Google به طور خودکار پیوندهای رسانه های اجتماعی را به نمایه های تجاری واجد شرایط اضافه می کند. برای اصلاح این لینک‌های اضافه‌شده خودکار، کسب‌وکارها می‌توانند پیوند جدیدی را برای همان پلتفرم رسانه‌های اجتماعی به دنبال همان مراحل اضافه کنند.

این به چه معناست برای مشاغل

امکان افزودن پیوندهای رسانه های اجتماعی راه دیگری را برای صاحبان مشاغل محلی فراهم می کند تا حضور خود را در سراسر اکوسیستم گوگل بهینه کنند. امروزه مشتریان انتظار دارند پیوندهای رسانه های اجتماعی و وب سایت را در کنار نتایج جستجوی محلی پیدا کنند. کسب‌وکارهای کوچک تا متوسط ​​اکنون می‌توانند با زنجیره‌های زنجیره‌ای در ارائه آن تجربه یکپارچه همگام شوند.

در حالی که کسب‌وکارها می‌توانند پیوند رسانه‌های اجتماعی مشابهی را به چندین نمایه کسب‌وکار اضافه کنند، نمی‌توانند پیوندهای مختلفی را از یک پلتفرم به یک نمایه اضافه کنند. این ویژگی را می توان برای هر کسب و کار در جستجو یا Maps یا از طریق API برای مدیریت چندین مکان به طور همزمان مدیریت کرد. توجه داشته باشید که گوگل معیارهای عملکردی مانند نرخ کلیک را برای این پیوندهای رسانه های اجتماعی ارائه نمی کند.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه