تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

آموزش پاک کردن تمامی گزارشات دکان

آموزش پاک کردن تمامی گزارشات دکان
آموزش پاک کردن تمامی گزارشات دکان

فهرست مطالب آموزش پاک کردن تمامی گزارشات دکان

آیا به دنبال راهی برای پاک کردن تمامی گزارشات دکان هستید؟ افزونه دکان کامل ترین سیستم چند فروشندگی برای وردپرس و ووکامرس است. یک بازار آنلاین که خودش را مدیریت می ‌کند. طراحی و رابط کاربری فوق العاده افزونه دکان همه چیز را برای مبتدیان آسان می‌ سازد. آن قدر اتوماتیک است که فقط باید سفارشات را مرور کنید! و از قوی ترین سیستم چند فروشندگی وردپرس لذت ببرید.

در اغلب مواقع، مدیران، منشی ‌ها، حساب‌دار ها و مسئولان ارشد گزارش ‌ها را ارائه می‌ کنند. معمولا از متخصصان حوزه ‌های مختلف درخواست می‌شود تا درباره‌ی مسائل مهمی مانند کاهش میزان فروش، تشخیص صحت فرضیات قبلی، سازمان‌ دهی مجدد اداره، احتمال تغییرات در میزان سود یا میزان مطلوبیت افتتاح شعبه‌ ای جدید گزارشی بنویسند. در این مقاله به شما آموزش خواهیم داد که چگونه پس از حذف افزونه دکان تمام گزارشات موجود را نیز پاک کنید.

نحوه پاک کردن تمامی گزارشات دکان

اکنون کاربران می توانند پس از حذف افزونه دکان جدول و داده ها را از پایگاه داده حذف کنند. آنها باید برخی تنظیمات را برای فعالسازی این گزینه پیکربندی کنند. برای این منظور به مسیر، دکان –> تنظیمات –> عمومی بروید. در آنجا از گزینه ” پاک کردن گزارشات ” “حذف تمام گزارشات و جداول مربوط به افزونه دوکان و دوکان پرو در حین حذف افزونه دوکان” را می بینید. شما باید آن گزینه را فعال کنید.

نحوه پاک کردن تمامی گزارشات دکان
نحوه پاک کردن تمامی گزارشات دکان

یک پیام پاپ آپ با یک اخطار دریافت می کنید که با حذف نسخه رایگان دکان، تمام اطلاعات خود را از نسخه های عادی و پرمیوم از دست می دهید.

پاپ آپ حاوی پیام تایید از طرف دکان
پاپ آپ حاوی پیام تایید از طرف دکان

سپس گزینه اوکی را فشار دهید، و روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید. کار تمام شد. حالا وقتی افزونه دکان را حذف می کنید، تمام گزارشات نیز پاک می شوند.

توجه: هنگامی که نسخه رایگان دکان را حذف می کنید، تمام گزارشات مربوط به دکان از جمله نسخه پرمیوم دکان حذف می شوند.

لیست گزارشاتی که حذف می شوند:

  1. صفحات ایجاد شده توسط دکان
  2. نقش ها و قابلیت های اضافه شده توسط نسخه رایگان دکان و نسخه پرمیوم این افزونه
  3. متا داده ها و گزینه ها
  4. جداول
پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه