تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

Bing AI Chat و Copilot For Search در Google Chrome موجود است

Bing AI Chat و Copilot For Search در Google Chrome موجود است
Bing AI Chat و Copilot For Search در Google Chrome موجود است

فهرست مطالب Bing AI Chat و Copilot For Search در Google Chrome موجود است

مایکروسافت ویژگی‌های ربات چت Bing AI و جستجوی هوش مصنوعی را فراتر از Microsoft Edge و برنامه Bing به مرورگرهای Google Chrome گسترش می‌دهد. چت ربات Bing AI مایکروسافت و نتایج جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی در Google Chrome موجود است. نسخه کروم Bing AI با محدودیت هایی همراه است، به ویژه نیمی از میزان قابلیت ورودی. در دسترس بودن چت هوش مصنوعی Bing می تواند کاربران Bard و SGE را به بینگ جذب کند.

Bing AI Chat و Copilot For Search در Google Chrome موجود است

کاربران Google Chrome اکنون می توانند به چت Bing AI مایکروسافت و نتایج جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی در مرورگرهای دسکتاپ دسترسی داشته باشند. فقط کاربرانی که وارد حساب‌های مایکروسافت شده‌اند می‌توانند برای ماه‌ها از طریق برنامه Bing یا مرورگر مایکروسافت اج به رابط چت هوش مصنوعی دسترسی داشته باشند.

چت هوش مصنوعی بینگ در گوگل کروم

اکنون، می‌توانید پس از پذیرفتن شرایط سرویس و تأیید بیانیه حریم خصوصی برای چت ربات هوش مصنوعی، در مرورگری غیر از Edge با هوش مصنوعی Bing چت کنید. متأسفانه چت ربات Bing AI تنها 2000 کاراکتر ورودی را در کروم می پذیرد، در حالی که دو برابر مقدار ورودی در مرورگر Edge را می پذیرد.

نتایج جستجوی هوش مصنوعی Bing Copilot در گوگل کروم

کاربرانی که وارد سیستم شده‌اند نیز ممکن است به کمک‌هوش مصنوعی Bing در نتایج جستجو در Google Chrome دسترسی داشته باشند. به زیر منوی Labs نگاه کنید تا ببینید آیا می‌توانید به پاسخ‌های چت هوش مصنوعی در نتایج جستجوی Bing در Chrome دسترسی داشته باشید. گزارش های اولیه Windows Latest همچنین نشان می دهد که برخی از کاربران می توانند حالت تاریک را در Bing AI فعال کنند.

کاربران مرورگرهای دسکتاپ مانند Safari و DuckDuckGo ممکن است همچنان به مرورگر مایکروسافت اج محدود شوند، مانند کاربران تلفن همراه به برنامه Bing برای دسترسی به ویژگی‌های هوش مصنوعی Bing. با این حال، گزارش اولیه اشاره می کند که برخی از کاربران به هوش مصنوعی Bing در سافاری نیز دسترسی دارند. زیر هوش مصنوعی Bing را در آیفون در برنامه‌های کروم، گوگل و سافاری نشان می‌دهد.

گسترش دامنه قابلیت های هوش مصنوعی مایکروسافت

گسترش هوش مصنوعی Bing به برترین مرورگر وب، تغییر قابل توجهی را در رویکرد مایکروسافت نشان می‌دهد و پلتفرم گسترده‌تری را برای قابلیت‌های هوش مصنوعی خود در بر می‌گیرد. در حالی که کاربران باید انتظار محدودیت هایی در عملکرد در مقایسه با عملکرد آن در Edge داشته باشند، هوش مصنوعی Bing هنوز یک تجربه جستجوی غنی را ارائه می دهد. تلاش این غول فناوری برای پشتیبانی از چند پلتفرم، آینده امیدوارکننده‌ای را برای هوش مصنوعی نشان می‌دهد، حتی اگر در حال حاضر با محدودیت‌های خاصی همراه باشد.

با شروع استفاده از ویژگی‌های هوش مصنوعی Bing توسط کاربران کروم، چه پیامدهایی می‌تواند برای Google Bard و Search Generative Experience باشد. در این بین، متخصصان سئو باید هوش مصنوعی Bing را به عنوان یک ابزار اضافی در استراتژی‌های دیجیتال خود در نظر بگیرند، به‌ویژه هنگام بهینه‌سازی نتایج جستجو در پلتفرم‌های مختلف.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه