تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

6 ویژگی جدید به روز رسانی برنامه The Latest Threads از اینستاگرام

6 ویژگی جدید به روز رسانی برنامه The Latest Threads از اینستاگرام
6 ویژگی جدید به روز رسانی برنامه The Latest Threads از اینستاگرام

فهرست مطالب 6 ویژگی جدید به روز رسانی برنامه The Latest Threads از اینستاگرام

ویژگی‌های جدید را در آخرین به‌روزرسانی برنامه Threads کاوش کنید، از جمله فهرستی از لایک‌های خود، پشتیبانی rel=me و متن جایگزین برای تصاویر. Threads اینستاگرام شش ویژگی جدید را در آخرین آپدیت اپلیکیشن معرفی کرده است. کاربران اکنون می توانند با دسترسی به یک گزینه خاص در تنظیمات، به راحتی تمام پست های Threads را که دوست داشته اند ببینند. پشتیبانی از متن جایگزین تصویر و پیوندهای rel=me برای تأیید حساب ها در سیستم عامل هایی مانند Mastodon اضافه شده است.

6 ویژگی جدید به روز رسانی برنامه The Latest Threads از اینستاگرام

مدیر عامل اینستاگرام، آدام موسری، چندین به روز رسانی را برای اپلیکیشن Threads اعلام کرد، پلتفرمی که برای تقویت مکالمات بیشتر مبتنی بر متن طراحی شده است. به نظر می رسد آخرین به روز رسانی ها با هدف افزایش تعامل و عملکرد کاربر است.

1. پست های موضوعی را به عنوان پیام مستقیم اینستاگرام ارسال کنید

کاربران هم اکنون می توانند با ضربه زدن روی گزینه “ارسال در اینستاگرام” موضوعات را در پیام های دایرکت اینستاگرام به اشتراک بگذارند.

2. موارد مورد علاقه خود را دنبال کنید

یک روش کاملاً جدید برای مشاهده همه موضوعات پسندیده وجود دارد. کاربران می توانند به تنظیمات نمایه خود رفته و روی لایک های شما ضربه بزنند تا همه پست های Threads را که اخیراً از آنها لذت برده اند را مشاهده کنند.

3. فهرست حساب هایی را که دنبال می کنید مرتب کنید

علاوه بر این، ظرفیت مرتب‌سازی حساب‌هایی که دنبال می‌کنید بر اساس جدیدترین یا قدیمی‌ترین آنها معرفی شد. کاربران می‌توانند روی تعداد حساب‌هایی که در نمایه‌شان دنبال می‌شوند ضربه بزنند، روی برگه زیر ضربه بزنند و حساب‌های Threads را بر اساس آخرین یا اولین‌ترین حساب‌های دنبال‌شده مرتب کنند.

4. متن ALT برای تصاویر اضافه کنید

افزودن متن جایگزین سفارشی به تصاویر و ویدیوها امکان پذیر شده است که نشان دهنده رویکردی در دسترس تر است.

5. پشتیبانی Rel=me برای تأیید هویت

به نظر می رسد در حمایت از شبکه های اجتماعی غیرمتمرکز، Threads اکنون از پیوندهای rel=me پشتیبانی می کند و به کاربران امکان می دهد هویت خود را در سیستم عامل هایی مانند Mastodon تأیید کنند.

6. یک دکمه جدید برای ذکر

مارک زاکربرگ همچنین به یک دکمه اشاره جدید در پروفایل های Threads اشاره کرد که به کاربران اجازه می دهد از شخصی در یک پست Threads جدید نام ببرند. همچنین، کاربران می‌توانند در هنگام ایجاد یک پست Threads جدید، نماد @ را تایپ کنند.

به روز رسانی های جدید بر اساس بازخورد کاربر

به‌روزرسانی‌های اپلیکیشن Threads اینستاگرام نشان‌دهنده یک حرکت استراتژیک برای بهبود تجربه کاربر و ارائه کنترل بیشتر بر محتوا است. این پیشرفت مناسب است زیرا فرصت‌های جدیدی را برای تعامل، شخصی‌سازی و تأیید هویت برای صاحبان مشاغل و برندها باز می‌کند. کاربران تشویق می شوند که اغلب بازخورد خود را به اشتراک بگذارند تا مطمئن شوند که برنامه Threads جذاب ترین تجربه اجتماعی را ارائه می دهد.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه