تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

YouTube خط‌ مشی‌ های مربوط به محتوای مرتبط با اختلالات را به‌روزرسانی می‌کند

YouTube خط‌مشی‌های مربوط به محتوای مرتبط با اختلالات را به‌روزرسانی می‌کند
YouTube خط‌مشی‌های مربوط به محتوای مرتبط با اختلالات را به‌روزرسانی می‌کند

فهرست مطالب YouTube خط‌ مشی‌ های مربوط به محتوای مرتبط با اختلالات را به‌روزرسانی می‌کند

YouTube خط‌مشی‌های مربوط به محتوای اختلالات خوردن را به‌روزرسانی می‌کند و با کارشناسان همکاری می‌کند تا بهبودی را ارتقا دهد و از بینندگان آسیب‌پذیر محافظت کند. یوتیوب رویکرد خود را برای محتوای مرتبط با اختلال خوردن، با تمرکز بر ارتقای بهبودی و جلوگیری از محرک ها، به روز می کند. YouTube با سازمان‌های خبره همکاری می‌کند تا یک چارچوب جامع، از جمله دستورالعمل‌های انجمن به‌روزرسانی شده و محدودیت‌های سنی ایجاد کند. پانل های منابع بحران به صفحات ویدیویی گسترش می یابد و زمینه و منابع بهداشت روانی مهمی را در اختیار بینندگان قرار می دهد.

YouTube خط‌ مشی‌ های مربوط به محتوای مرتبط با اختلالات را بروزرسانی می‌کند

در پاسخ به رابطه پیچیده بین مسائل مربوط به سلامت روان و محتوای آنلاین، یوتیوب رویکرد خود را نسبت به ویدیوهایی که اختلالات خوردن را به تصویر می‌کشد به روز می‌کند. در حالی که یوتیوب مدت‌هاست محتوایی را که اختلالات خوردن را تمجید یا ترویج می‌کند حذف کرده است، اکنون محتوای دارای رفتار قابل تقلید را ممنوع می‌کند. چنین محتوایی ممکن است شامل ویدیوهایی باشد که رفتارهای غذایی نامنظم را نشان می‌دهد یا توصیف می‌کند، مانند پاکسازی بعد از غذا خوردن یا محدود کردن شدید کالری، و قلدری مبتنی بر وزن.
یوتیوب خاطرنشان می کند که هنگام ارزیابی محتوای ظریف، زمینه را در نظر می گیرد. هدف این شرکت ایجاد فضایی امن برای جامعه، بازیابی و منابع و در عین حال محافظت از بینندگان در برابر محرک‌های احتمالی است. در اینجا بیشتر در مورد تغییرات خط مشی YouTube آورده شده است.

محدودیت های سنی و پنل های منابع بحران

ویدیوهایی با تمرکز بر رفتارهای مرتبط با اختلال خوردن که دیگران می توانند از آنها تقلید کنند، ممنوع است. ویدیوهایی با محوریت بهبود اختلال خوردن یا ارائه زمینه آموزشی، مستند، علمی یا هنری کافی (EDSA) ممکن است در YouTube باقی بمانند. با این حال، این ویدیوها محدودیت سنی یا پانل منبع بحران دریافت خواهند کرد. محدودیت‌های سنی برای محتوای خاصی اعمال می‌شود و برای بینندگان زیر ۱۸ سال از دسترس خارج می‌شود. رویکرد محدودیت سنی YouTube برای ویدیوهای مرتبط با اختلال خوردن با مشورت کارشناسان شخص ثالث ایجاد شده است.

همکاری با سازمان های بهداشت روان

YouTube با کارشناسان سازمان‌هایی مانند انجمن ملی اختلالات خوردن (NEDA) همکاری کرده است تا چارچوبی برای مدیریت محتوای مرتبط با اختلال خوردن ایجاد کند. چارچوب شامل موارد زیر است:

گسترش دامنه دستورالعمل‌های انجمن YouTube. ویدیوهای خاص با محدودیت سنی. نمایان شدن پنل های منابع بحران در زیر ویدیوهایی که در مورد اختلالات خوردن صحبت می کنند. پانل های منابع بحران منابع و اطلاعات سازمان های جهانی حمایت از سلامت روان را ارائه می دهند.
در چندین کشور، این پنل ها برای جستجوهای مربوط به اختلالات خوردن در بالای صفحه نمایش داده می شوند. چارچوب به روز شده برای محتوای مرتبط با اختلال خوردن از امروز قابل مشاهده خواهد بود و در هفته های آینده افزایش خواهد یافت.

به طور خلاصه

خط‌مشی‌ها و ویژگی‌های به‌روزرسانی شده YouTube برای محتوای مرتبط با اختلال خوردن، تعهد آن را به ارتقای آگاهی سلامت روان و حمایت از افرادی که در حال بهبودی هستند نشان می‌دهد. YouTube با همکاری با کارشناسان، اجرای محدودیت‌های سنی و گسترش پانل‌های منابع بحران، گام‌های مهمی در جهت تضمین یک جامعه آنلاین ایمن و فراگیر برمی‌دارد. YouTube به دقت تأثیر این تغییرات را زیر نظر خواهد داشت و هدف آن یافتن تعادلی بین ارائه منابع مفید و محافظت از بینندگان آسیب‌پذیر است.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه