تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

یوتیوب 6 ابزار خلاقانه را برای ویدیوهای کوتاه (Shorts) عرضه می کند

یوتیوب 6 ابزار خلاقانه را برای ویدیوهای کوتاه (Shorts) عرضه می کند
یوتیوب 6 ابزار خلاقانه را برای ویدیوهای کوتاه (Shorts) عرضه می کند

فهرست مطالب یوتیوب 6 ابزار خلاقانه را برای ویدیوهای کوتاه (Shorts) عرضه می کند

YouTube برای الهام بخشیدن به سازندگان، Shorts را با ابزارهای خلاقانه جدید برای همکاری، کشف و ویرایش تقویت می‌کند. یوتیوب یک ابزار Collab جدید را برای همکاری Shorts-screen-Split Screen راه اندازی کرد. YouTube Shorts جلوه‌ها، برچسب‌ها و پخش زنده جدید را برای تقویت خلاقیت اضافه می‌کند. ویژگی‌های آینده ایده‌هایی را پیشنهاد می‌کنند، Shorts را در فهرست‌های پخش ذخیره می‌کنند، و ویدیوهای طولانی را دوباره ترکیب می‌کنند.

یوتیوب 6 ابزار خلاقانه را برای ویدیوهای کوتاه (Shorts) عرضه می کند

YouTube ویژگی‌های جدیدی را برای YouTube Shorts معرفی می‌کند تا خلاقیت را تقویت کند و تجربه کاربر را در پلتفرم ویدیوی کوتاه خود بهبود بخشد.

گسترش خلاقیت با YouTube Shorts

محبوبیت YouTube Shorts به سرعت افزایش یافته است و بیش از 2 میلیارد کاربر وارد سیستم شده اند و هر ماه Shorts را تماشا می کنند. برای تشویق بیشتر خلاقیت و الهام بخشیدن به محتوای جدید، YouTube از شش قابلیت جدید برای Shorts برای بهبود تجربه کاربری پرده برداری می کند.

1. ریمیکس با Collab: ابزاری جدید برای همکاری

یوتیوب ابزار جدیدی به نام Collab برای ایجاد ویدیوهای کوتاه راه اندازی کرده است. با Collab، سازندگان اکنون می‌توانند Shorts را در قالب صفحه تقسیم شده در کنار سایر ویدیوهای YouTube یا Shorts ضبط کنند. این طرح‌بندی کنار هم گزینه‌های مختلفی را برای ترکیب مجدد و ترکیب محتوای موجود در شورت‌های جدید فراهم می‌کند. این ابزار آزادی خلاقیت بیشتری را در استفاده مجدد و پاسخ به ویدیوها و صداهای ویروسی فراهم می کند. Collab ابتدا برای کاربران iOS عرضه می شود و طی چند هفته آینده در اندروید نیز در دسترس خواهد بود.

2. جلوه ها و برچسب های جدید: محتویات نوآورانه را تقویت می کند

YouTube Shorts به طور مداوم جلوه‌ها و برچسب‌های جدیدی را برای سازندگان معرفی می‌کند و به آنها فرصت‌های بیشتری برای ارتباط با بینندگان خود می‌دهد. یکی از ویژگی‌های آینده Shorts یک برچسب پرسش و پاسخ است که به سازندگان اجازه می‌دهد سؤالات خود را بپرسند و از مخاطبان خود در نظرات پاسخ بگیرند.

3. کشف زنده در شورت: ارتباط با مخاطبان

یوتیوب در حال آزمایش یک ویژگی جدید پخش مستقیم عمودی است که برای دستگاه های تلفن همراه بهینه شده است. این به پخش‌کنندگان زنده امکان می‌دهد مستقیماً در فید YouTube Shorts پیدا شوند. هدف این است که به سازندگان پخش زنده روشی نوآورانه برای دستیابی به مخاطبان جدید و رشد جوامع خود ارائه دهیم. سازندگان می‌توانند با قابل‌کشف‌تر کردن پخش‌های زنده در قالب عمودی تمام صفحه، با بینندگان در بخش‌های بیشتری از YouTube ارتباط برقرار کنند.

4. پیشنهادات ایجاد: تشویق الهام بخش

یوتیوب در حال پیاده سازی یک ویژگی جدید است تا به سازندگان کمک کند از کارهای همتایان خود الهام بگیرند و بر اساس آن کار کنند. این ویژگی به طور خودکار صداها و جلوه های یک Short را که در حال ریمیکس شدن است بسته بندی می کند و فرآیند تولید محتوای مشتق شده را برای سازندگان ساده می کند. این به سازندگان اجازه می‌دهد تا به جای بازسازی اجزای اصلی، روی افزودنی‌های خلاقانه جدید خود تمرکز کنند.

5. ذخیره شورت در لیست پخش: الهام بخشی شخصی

YouTube قابلیت ذخیره ویدیوهای Shorts را مستقیماً از فید Shorts در لیست های پخش اضافه کرده است. این ویژگی جدید به سازندگان اجازه می‌دهد تا محتوایی را که از تماشای آن لذت می‌برند به راحتی جمع‌آوری و سازماندهی کنند. داشتن این فهرست پخش انتخاب‌شده از شورت‌های دوست‌داشتنی که به‌راحتی در دسترس هستند، الهام‌بخشی را فراهم می‌کند که سازندگان می‌توانند به راحتی در هنگام ایده‌پردازی برای شورت‌های جدیدشان به آنها مراجعه کنند. YouTube با ساده‌سازی قابلیت ذخیره Shorts جذاب در فهرست‌های پخش، الهام گرفتن از آثار دیگران را برای سازندگان آسان‌تر می‌کند.

6. ابزارهای ترکیب مجدد: تبدیل محتوای طولانی

یوتیوب به زودی آزمایش ابزارهای ویرایش جدیدی را آغاز می کند که به سازندگان ویدیو اجازه می دهد ویدیوهای افقی/ افقی خود را به Short تبدیل کنند. این ابزارها به سازندگان اجازه می‌دهد تا ویدیوهای طولانی موجود خود را دوباره قاب، بزرگ‌نمایی، برش داده و به Shorts عمودی جذاب‌تر تقسیم کنند. ویژگی‌های جدید به سازندگان این امکان را می‌دهد که از بخش‌های کلیدی ویدیوهای طولانی خود دوباره استفاده کنند و با حفظ عناصر بصری ضروری، آنها را به Short تبدیل کنند.

به طور خلاصه

یوتیوب همچنان به ارتقای پلتفرم Shorts خود با ابزارها و قابلیت‌های خلاقانه جدید ادامه می‌دهد. همانطور که YouTube میکس مشترک، ادغام پخش زنده، درخواست‌های پیشنهادی و موارد دیگر را ارائه می‌کند، سازندگان گزینه‌های بیشتری برای تولید ویدیوهای کوتاه جذاب دارند.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه