تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

YouTube خط مشی پیوند جدیدی را برای مهار هرزنامه اجرا می کند

YouTube خط مشی پیوند جدیدی را برای مهار هرزنامه اجرا می کند
YouTube خط مشی پیوند جدیدی را برای مهار هرزنامه اجرا می کند

فهرست مطالب YouTube خط مشی پیوند جدیدی را برای مهار هرزنامه اجرا می کند

برای جلوگیری از هرزنامه و کلاهبرداری، YouTube پیوندهای Shorts را غیرقابل کلیک می کند، پیوندهای بنر را حذف می کند و به سازندگان اجازه می دهد محتوا را با پیوندهای نمایه جدید برجسته کنند. از 31 اوت 2023، پیوندهای موجود در نظرات و توضیحات YouTube Shorts غیرقابل کلیک خواهند بود. یوتیوب از 10 آگوست به طور کامل پیوندهای بنر را حذف می کند. سازندگان می توانند پیوندهای نمایه جدیدی را برای نمایش محتوای مهم اضافه کنند.

YouTube خط مشی پیوند جدیدی را برای مهار هرزنامه اجرا می کند

یوتیوب سیاست های جدیدی را برای مبارزه با هرزنامه و کلاهبرداری در پلتفرم خود اعلام کرده است . از 31 آگوست 2023، پیوندهای موجود در نظرات و توضیحات YouTube Shorts به تدریج غیرقابل کلیک خواهند شد. یوتیوب می گوید هدف از این تغییر کاهش هرزنامه و کلاهبرداری است. این شرکت راه جدیدی را برای سازندگان راه اندازی خواهد کرد تا پیوندهای کلیدی را در صفحات کانال خود به اشتراک بگذارند. سازندگان می توانند راه اندازی این پیوندهای نمایه جدید را در 10 اوت شروع کنند و بینندگان از 23 اوت آنها را خواهند دید. علاوه بر این، یوتیوب پیوندهای بنر را از 10 آگوست 2023 به طور کامل حذف می کند.

رویکردی جدید برای پیوندهای کانال

یوتیوب در حال ارائه یک ویژگی جدید برای سازندگان است تا پیوندهای مهم را در صفحات کانال خود به نمایش بگذارند و از پیوندهای بنر سنتی فاصله بگیرند. این به سازندگان اجازه می‌دهد تا مستقیماً پیوندهایی را که می‌خواهند برجسته کنند در صفحات کانال خود نمایش دهند و روشی بصری‌تر و یکپارچه‌تر برای بینندگان برای دسترسی به محتوای کلیدی فراهم می‌کند. سازندگان می توانند به جای اینکه پیوندها را در بنرها قرار دهند، پیوندها را در صفحات کانال خود به طور برجسته نشان دهند.

تقویت کشف محتوا از طریق پیوندهای محتوا

YouTube از اواخر سپتامبر شروع به معرفی پیوندهای محتوا برای ویدیوهای Shorts خواهد کرد. با این پیوندها، سازندگان می‌توانند ویدیوهای Shorts خود را به Shorts دیگر متصل کنند. این می تواند تبلیغ متقابل بین سازندگان را ترویج کند و به بینندگان کمک کند محتوای مرتبط بیشتری پیدا کنند. هدف ظاهری تقویت اکوسیستم YouTube Shorts با ایجاد ارتباط بیشتر و منسجم تر است.

قابلیت های ویرایش و پیوند پیشرفته

به‌روزرسانی سپتامبر YouTube به سازندگان گزینه‌های بیشتری برای اتصال Shorts با سایر محتواها و استفاده از آنها به روش‌های جدید می‌دهد. سازندگان می‌توانند Shorts را مستقیماً در استودیو دسکتاپ ویرایش کنند. علاوه بر این، آنها می‌توانند بدون توجه به طول یا تنظیم حریم خصوصی آن ویدیوها، پیوندهایی به ویدیوهای مرتبط در Shorts خود اضافه کنند. علاوه بر این، سازندگان یک دکمه با یک کلیک بر روی Shorts خود خواهند داشت تا به راحتی آنها را به ویدیوهای طولانی پیوند دهند، Shorts چند قسمتی را متصل کنند، پخش زنده را تبلیغ کنند، فروش ویدیو را تبلیغ کنند، و کاربردهای مختلف را آزمایش کنند.

به طور خلاصه

هدف تغییرات پیوندهای یوتیوب، محدود کردن پیوندهای سوءاستفاده‌کننده است و در عین حال به سازندگان اجازه می‌دهد محتوای قانونی را به اشتراک بگذارند. از 31 آگوست، پیوندهای موجود در Shorts غیرقابل کلیک خواهند شد. از 10 آگوست، پیوندهای بنر حذف خواهند شد و سازندگان می توانند پیوندهای نمایه جدیدی اضافه کنند. در عین حال، بینندگان باید مراقب کلیک کردن روی پیوندهای ناشناس در YouTube Shorts باشند.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه