تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

آزمایش‌های YouTube با خلاصه‌های خودکار تولید شده توسط هوش مصنوعی

آزمایش‌های YouTube با خلاصه‌های خودکار تولید شده توسط هوش مصنوعی
آزمایش‌های YouTube با خلاصه‌های خودکار تولید شده توسط هوش مصنوعی

فهرست مطالب آزمایش‌های YouTube با خلاصه‌های خودکار تولید شده توسط هوش مصنوعی

دریابید که چگونه ویژگی آزمایشی یوتیوب برای خلاصه‌های ویدیویی تولید شده توسط هوش مصنوعی می‌تواند بر بهینه‌سازی ویدیو و شهرت سازنده تأثیر بگذارد. یوتیوب در حال آزمایش خلاصه‌های ویدئویی تولید شده توسط هوش مصنوعی در صفحات جستجو و تماشا است. هدف کمک به بینندگان برای درک سریع محتوای یک ویدیو و تصمیم گیری در مورد تماشای آن است. این آزمایش محدود به برخی ویدیوهای انگلیسی زبان و مخاطبان محدود است.

آزمایش‌های YouTube با خلاصه‌های خودکار تولید شده توسط هوش مصنوعی

برای افزایش تجربه کاربر و کشف ویدیو، یوتیوب مرحله آزمایشی تولید خودکار خلاصه‌های ویدیویی را با استفاده از هوش مصنوعی (AI) آغاز کرده است. تنظیم کنید تا در صفحات تماشا و جستجو ظاهر شود. این خلاصه‌های خودکار تولید شده توسط هوش مصنوعی، که در ابتدا توسط پلیس Android گزارش شد، با هدف ارائه درک مختصری از محتوای ویدیو به بینندگان و کمک به تصمیم‌گیری برای تماشای آن می‌باشد.

خلاصه‌های تولید شده خودکار هوش مصنوعی در مقابل. توضیحات ویدئو

علیرغم ویژگی جدید، پلتفرم مجدداً تأکید کرد که این خلاصه‌ها جایگزین توضیحات ویدیویی ساخته شده توسط سازندگان نیستند. یوتیوب به خلاصه‌های مبتنی بر هوش مصنوعی محدود به چندین ویدیو و بیننده انگلیسی زبان است. این حرکت به عنوان بخشی از آزمایش ویژگی‌های آزمایشی پلتفرم برای تأیید اثربخشی محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی در پلتفرم YouTube انجام می‌شود.

هدف اصلی این است که مشخص شود آیا این خلاصه های هوش مصنوعی در ارائه یک نمای کلی سریع و دقیق از محتوای ویدیویی مفید هستند یا خیر. برای بازاریابان، این پیشرفت نشان دهنده یک تغییر بالقوه در بهینه سازی محتوای ویدیویی است. از آنجایی که خلاصه‌ها رایج‌تر می‌شوند و احتمالاً بر تصمیم‌گیری بینندگان تأثیر می‌گذارند، تنظیم محتوا برای همسویی با خلاصه‌های تولید شده توسط هوش مصنوعی می‌تواند به یکی دیگر از جنبه‌های استراتژیک SEO تبدیل شود.

چگونه خلاصه های هوش مصنوعی می توانند بر سازندگان تأثیر بگذارند

ویژگی آزمایشی چندین سؤال را ایجاد می کند، مانند میزان کنترل سازندگان بر خلاصه های هوش مصنوعی و اینکه چگونه این خلاصه ها بر رتبه بندی ویدیو تأثیر می گذارد. همچنین، اگر هوش مصنوعی خلاصه‌ای نادرست تولید کند که بینندگان بالقوه را از انتخاب آن ویدیو منصرف کند، چه؟ اگر آن خلاصه آنقدر نادرست باشد که به شهرت خالق آن لطمه بزند چه؟ و اگر توسط سازنده قابل ویرایش نباشد، خلاصه با چه سرعتی می تواند برطرف شود؟

بازاریابان باید این پیشرفت را زیر نظر داشته باشند . ممکن است نیاز به تغییراتی در توضیحات ویدیو، کلمات کلیدی و استراتژی محتوای کلی داشته باشد تا اطمینان حاصل شود که ویژگی‌های هوش مصنوعی YouTube می‌توانند به طور قابل اعتماد محتوای ویدیو را برای بازدید بیشتر از مخاطبان علاقه‌مند درک و خلاصه کنند.

نحوه پیش‌نمایش خلاصه‌های AI از محتوای YouTube

آزمایش فقط در ویدیوهای منتخب موجود است. در این بین، سازندگان می توانند یاد بگیرند که چگونه هوش مصنوعی می تواند محتوای YouTube را با افزونه های کروم و Google-PaLM تفسیر کند. Google Bard رویکردهای زیر را پیشنهاد کرد. همچنین گفت که از ایجاد خلاصه خوشحال می شود اما متوجه شد که نمی تواند.

در اینجا نمونه ای از افزونه کروم با استفاده از فناوری OpenAI در عمل آورده شده است. پو همچنین یک ربات برای Google-PaLM ارائه می‌کند که خلاصه‌ای از ویدیوهای YouTube را ارائه می‌دهد. این می‌تواند به شما بینش واضح‌تری درباره نحوه درک Google-PaLM محتوای ویدیوی YouTube شما بدهد. همچنین به شما زمان می‌دهد تا استراتژی ویدیوی خود را تغییر دهید، فقط در صورتی که YouTube تصمیم بگیرد این ویژگی را در عرضه‌ای آینده اجرا کند.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه