تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

توییتر لیست های شغلی را برای سازمان های تایید شده راه اندازی می کند

توییتر لیست های شغلی را برای سازمان های تایید شده راه اندازی می کند
توییتر لیست های شغلی را برای سازمان های تایید شده راه اندازی می کند

فهرست مطالب توییتر لیست های شغلی را برای سازمان های تایید شده راه اندازی می کند

توییتر به سازمان‌های تایید شده اجازه می‌دهد تا مشاغل را در نمایه‌های توییتر پست کنند. نگاهی به ویژگی های جدید برای استخدام شرکت ها و جویندگان کار بیندازید. توییتر در حال آماده شدن برای راه‌اندازی ویژگی‌های جدیدی است که سازمان‌های تایید شده را قادر می‌سازد لیست‌های شغلی را مستقیماً در پروفایل توییتر خود ارسال کنند. این ویژگی توسط ایلان ماسک، مدیرعامل توییتر در ماه مه مطرح شد و قابلیت‌های پلتفرم را فراتر از طراحی اصلی آن گسترش داد. توییتر می تواند بخشی از بیش از 52 میلیون جویای کار را که در حال حاضر از پلتفرم استخدام لینکدین استفاده می کنند، جذب کند.

توییتر لیست های شغلی را برای سازمان های تایید شده راه اندازی می کند

توییتر در آستانه راه‌اندازی رسمی ویژگی‌های جدیدی است که به سازمان‌های تایید شده اجازه می‌دهد لیست‌های شغلی را در پروفایل‌های توییتر پست کنند. برخی از سازمان‌های تأیید شده قبلاً فهرست‌های شغلی را ارسال کرده‌اند. مشاغل فهرست شده در زیر بیوگرافی توییتر و شماره مخاطبان، متقاضیان علاقه مند را مستقیماً به لیست مشاغل در وب سایت شرکت یا سایر شبکه های شغلی پیوند می دهند. توییتر همچنین یک حساب رسمی @TwitterHiring ایجاد کرد . @Verfied توییتر از شرکت‌های بیشتری دعوت کرد تا در سازمان‌های تایید شده ثبت‌نام کنند بدون اینکه به توانایی جدید برای پست کردن شغل اشاره کند.

آیا می‌دانستید سازمان‌های تأییدشده با حساب‌های وابسته دو برابر بیشتر در توییتر دسترسی دارند؟ سازمان های تایید شده به کسب و کارهای آینده نگر اجازه می دهد تا به طور ارگانیک و معتبر به مشتریان خود دسترسی پیدا کنند.

یکی از مزایای اشتراک سازمان‌های تأیید شده، نمایه‌های سفارشی است، که می‌تواند نحوه ارسال لیست‌های شغلی توسط برخی شرکت‌ها و برخی دیگر موارد برای فروش باشد. ایلان ماسک، مدیر عامل توییتر، در ماه می به مشاغل توییتر و همچنین دوستیابی توییتر اشاره کرد.

ایده جالب، شاید شغل هم!

رقابت برای مشاغل لینکدین؟

اگر توییتر یک پلت فرم استخدام مشابه لینکدین ایجاد کند که در حال حاضر بیش از 52 میلیون جوینده کار را جذب می کند، می تواند درآمد توییتر و تعامل کاربران را افزایش دهد. توییتر حداقل 1000 دلار ماهانه از شرکت ها برای برنامه سازمان های تایید شده دریافت می کند. (امیدواریم) کاربران بیشتری از توییتر را تشویق به ارسال محتوای باکیفیت کند که تأثیر مثبتی بر کارفرمایان بالقوه بگذارد.

مزایای استفاده از توییتر برای استخدام

شرکت‌های استخدام‌کننده می‌توانند از استفاده گسترده و پایگاه کاربران متنوع این پلت‌فرم سرمایه‌گذاری کنند و به طور بالقوه طیف وسیع‌تری از نامزدها را از مکان‌های جغرافیایی مختلف و زمینه‌های حرفه‌ای جذب کنند. استفاده از هشتگ ها در آگهی های شغلی می تواند به ساده سازی جستجو برای کارفرمایان و جویندگان کار کمک کند، زیرا افراد می توانند به راحتی پست های شغلی مرتبط با علایق یا تخصص خود را پیدا کنند.

عملکرد ریتوییت توییتر همچنین نمایان شدن لیست مشاغل را افزایش می دهد و به آنها امکان می دهد از طریق اتصالات شبکه حتی بیشتر به آنها دسترسی پیدا کنند. به طور کلی، ماهیت اجتماعی پلتفرم یک فرآیند استخدام شخصی و تعاملی تر را تقویت می کند و به نامزدها فرصتی برای تعامل با کارفرمایان بالقوه و کسب بینش در مورد فرهنگ شرکت می دهد.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه