تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

فروشگاه TikTok: تجارت اجتماعی برای برندها و تأثیرگذاران

مسیر: 
فروشگاه TikTok: تجارت اجتماعی برای برندها و تأثیرگذاران
فروشگاه TikTok: تجارت اجتماعی برای برندها و تأثیرگذاران
فروشگاه TikTok: تجارت اجتماعی برای برندها و تأثیرگذاران

فهرست مطالب فروشگاه TikTok: تجارت اجتماعی برای برندها و تأثیرگذاران

کشف کنید که چگونه مارک‌ها و تأثیرگذاران می‌توانند از فروشگاه TikTok برای باز کردن جریان‌های درآمد جدید از طریق تجارت اجتماعی استفاده کنند.

فروشگاه TikTok: تجارت اجتماعی برای برندها و تأثیرگذاران

TikTok کاربران منتخب در ایالات متحده را به مرحله آزمایش اولیه TikTok Shop دعوت کرد. این شامل یک بازار وابسته است که برندها را به تأثیرگذارانی متصل می کند که می توانند به آنها کمک کنند تا به مشتریان هدف خود بفروشند.

فروشگاه TikTok چیست؟

فروشگاه TikTok به بازرگانان اجازه می‌دهد محصولات را مستقیماً در TikTok از طریق محتوای ویدیویی، پخش‌های زنده و تب نمایه ویترین محصول به مخاطبان بفروشند. این در مرحله آزمایش اولیه برای کاربران ایالات متحده، بریتانیا، اندونزی، مالزی، تایلند، فیلیپین، ویتنام و سنگاپور است. برای بازرگانی که می خواهند از طریق فروشگاه TikTok بفروشند، هیچ نیازی به دنبال کردن وجود ندارد.

چگونه برندها می توانند با اینفلوئنسرها کار کنند؟

برندها می توانند با اینفلوئنسرها کار کنند تا فروش بیشتری از فروشگاه TikTok را از طریق یک بازار وابسته انحصاری انجام دهند. سازندگان می توانند به برندهای مورد علاقه خود وابسته شوند . پس از تایید برند، سازندگان می توانند محصولات را برای مخاطبان خود تبلیغ کنند. هر بار که یک سازنده فروش را از طریق فروشگاه TikTok تسهیل می کند، کمیسیون دریافت می کند. این به سازندگان این امکان را می دهد که از محتوای TikTok در حالی که محصولات مورد علاقه خود را تبلیغ می کنند، کسب درآمد کنند. سازندگان باید حداقل 18 سال سن داشته باشند و بیش از 5000 دنبال کننده داشته باشند.

چرا بازرگانان باید به فروشگاه TikTok فکر کنند؟

در حالی که نگرانی هایی در مورد آینده TikTok در ایالات متحده وجود دارد ، این پلت فرم بیش از یک میلیارد کاربر در سراسر جهان دارد که 130 میلیون آمریکایی از جمله آنها هستند. 70 درصد از مخاطبان تبلیغات آن بین 18 تا 34 سال سن دارند. این تقریباً 750 میلیون کاربر TikTok است. بیش از نیمی از کاربران TikTok برندها و محصولات جدید را از طریق تبلیغات کشف می کنند – محتوای سرگرمی که برای ترویج فروش یک محصول یا خدمات ایجاد می شود. بیش از یک سوم از کاربران TikTok چیزی را پس از دیدن آن در یک تبلیغ یا ویدیو خریداری می کنند.

خریداران TikTok تا 14 درصد بیشتر از سایر کاربران سایر شبکه های اجتماعی هزینه می کنند. یک هشتگ محبوب، #tiktokmademebuyit، و تغییرات آن بیش از 50 میلیارد بازدید دارد. طبق صفحه فروشگاه TikTok ، دسترسی به داده‌های فروش به TikTok اجازه می‌دهد تا ترافیک واجد شرایط را به محتوای شما ارسال کند. با توجه به اینکه TikTok از هر فروش کمیسیونی تعیین می‌کند، به نفع TikTok است که اطمینان حاصل کند که محتوای فروشگاه TikTok به مخاطبانی که احتمال خرید دارند می‌رسد.

TikTok آکادمی را ارائه می دهد که در آن تجار، مارک ها و سازندگان می توانند دوره های ویدیویی و راهنماهایی برای شروع و رشد کسب و کار خود بیابند. TikTok همچنین با خدمات تجارت الکترونیکی همکاری می‌کند که می‌توانند از برندها و سازندگان حمایت کنند تا از فروش بیشتر آنها از طریق فروشگاه TikTok و بازار وابسته اطمینان حاصل کنند.

چگونه می توانید برای فروشگاه TikTok درخواست دهید؟

بازرگانان و مارک ها می توانند منتظر بمانند تا دعوت نامه به صندوق ورودی شما برسد یا از این پیوند استفاده کنند . الزامات اسناد بر اساس مقررات محلی متفاوت است. ساکنان ایالات متحده باید یک شماره تلفن ایالات متحده، آدرس ایمیل و حساب TikTok داشته باشند. پس از ارسال درخواست و مدرک هویت یا ادغام، TikTok باید ظرف چند روز بررسی و پاسخ دهد. سازندگان ، شرکت‌های وابسته و شرکای تجارت الکترونیک باید پیوندهای مربوطه را دنبال کنند تا بیشتر بیاموزند.

آیا این آینده تجارت اجتماعی است؟

Insider Intelligence پیش بینی می کند که افزایش درآمد تجارت اجتماعی ایالات متحده برای چندین سال ادامه یابد. TikTok به پلتفرم‌های متا اینستاگرام و فیس‌بوک می‌پیوندد و امیدوار است خریداران اجتماعی جوان‌تر را جذب کند و برندها و تأثیرگذاران را تشویق کند تا درآمد بیشتری از تبلیغات ایجاد کنند.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه