تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

به‌روزرسانی برنامه Threads برای شما و فیدهای بعدی را شامل می‌شود

مسیر: 
به‌روزرسانی برنامه Threads برای شما و فیدهای بعدی را شامل می‌شود
به‌روزرسانی برنامه Threads برای شما و فیدهای بعدی را شامل می‌شود
به‌روزرسانی برنامه Threads برای شما و فیدهای بعدی را شامل می‌شود

فهرست مطالب به‌روزرسانی برنامه Threads برای شما و فیدهای بعدی را شامل می‌شود

آخرین به‌روزرسانی‌های برنامه Threads توسط اینستاگرام، از جمله فیدهای جدید، اعلان‌ها و ترجمه به زبان دلخواه خود را بررسی کنید. اپلیکیشن Threads در پاسخ به بازخورد کاربران، ویژگی‌های جدیدی را راه‌اندازی می‌کند، از جمله فید زمانی، ترجمه پست و موارد دیگر. علیرغم ثبت‌نام‌ها و DAUهای قابل توجه، برنامه تعامل کم دارد و زمان صرف شده روی برنامه به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد. داده‌ها نشان می‌دهند که استفاده اندروید از Threads تا ماه جولای به کاهش 71 درصدی DAU ادامه داده است.

به‌روزرسانی برنامه Threads برای شما و فیدهای بعدی را شامل می‌شود

جدیدترین پلتفرم رسانه اجتماعی اینستاگرام و متا، Threads، در پاسخ به بازخورد کاربران، چندین به روز رسانی جدید را برای اپلیکیشن خود منتشر کرده است.

به‌روزرسانی‌های برنامه Threads: فید، ترجمه‌ها و اعلان‌های سازمان‌دهی‌شده

در میان آخرین به‌روزرسانی‌های Threads، فید برای مشاهده پست‌ها از حساب‌هایی که دنبال می‌کنید به ترتیب زمانی، امکان دیدن افرادی که در فهرست دنبال‌کنندگان خود دنبال می‌کنید و فیلترهای اعلان پیشرفته است. کاربرانی که دارای حساب های خصوصی هستند نیز می توانند فالوورهای جدید را با کارایی بیشتری تأیید کنند.

قابلیت ترجمه جدید به کاربران این امکان را می دهد که روی گوشه سمت راست پایین پست ضربه بزنند تا آن را به زبان دلخواه خود ترجمه کنند. این تغییرات زمانی انجام می شود که Threads تلاش می کند تا تجربه کاربر را در برنامه بهبود بخشد.

Threads App Engagement از زمان راه اندازی Epic کاهش می یابد

علیرغم اینکه این اپلیکیشن سریع‌ترین اپلیکیشن را به 100 میلیون کاربر می‌بالد ، اما برای حفظ تعامل کاربر با مشکل مواجه شده است. داده‌های Sensor Tower، جمع‌آوری‌شده از 5 تا 9 ژوئیه، نشان‌دهنده کاهش زمانی است که کاربران در برنامه صرف می‌کنند، به‌ویژه در تعطیلات آخر هفته.

علیرغم ثبت‌نام/DAUهای قوی Threads، داده‌های ST نشان می‌دهد که تعامل کم است. زمان صرف شده در آخر هفته نسبت به اوج 6 جولای 60 درصد کاهش یافت. این 60% و 85% کمتر از میانگین زمان صرف شده در توییتر و اینستا بود. #SensorTower ، #Threadsapp ، #mobileappdata ، #Instagram #Twitter pic.twitter.com/tFHyuBG7UO

افت 60 درصدی نسبت به اوج های 6 جولای را نشان داد که به ترتیب 60 و 85 درصد کمتر از میانگین زمان صرف شده در توییتر و اینستاگرام بود. به طور همزمان، داده های Similarweb از 5 تا 20 ژوئیه نشان دهنده روند کاهشی در استفاده از برنامه Threads در Android است. در 20 جولای به 14.25 میلیون DAU رسید که نشان دهنده کاهش 71 درصدی نسبت به اوج خود با 49 میلیون کاربر است.

میزان استفاده از برنامه Threads در اندروید همچنان در حال کاهش است. در 20 ژوئیه در 14.25 میلیون کاربر فعال روزانه متوقف شد که کاهش -71 درصدی نسبت به رکورد 49 میلیونی خود داشت. pic.twitter.com/rqbAFnubBk

علیرغم ثبت‌نام‌های دلگرم‌کننده کاربران، کاهش شدید تعامل، سؤالاتی را در مورد توانایی برنامه برای حفظ توجه کاربر در طولانی‌مدت ایجاد می‌کند.

حرکت رو به جلو

این پیشرفت‌ها بر اهمیت همسو کردن نیازهای کاربر با عملکردهای برنامه تأکید می‌کند. در حالی که نرخ بالای ثبت نام امیدوارکننده است، تعامل پایدار کاربر برای موفقیت بلندمدت ضروری است. الگوی کاهش تعامل کاربر با Threads ممکن است بازنگری بازاریابان دیجیتال را در مورد برنامه به عنوان یک کانال بازاریابی موثر تضمین کند.

جستجو
×
پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه