تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

اپلیکیشن Threads با تهدید توئیتر به 86 میلیون کاربر رسید

فهرست مطالب اپلیکیشن Threads با تهدید توئیتر به 86 میلیون کاربر رسید

Threads، یک اپلیکیشن اینستاگرام، به ۸۶ میلیون کاربر رسید. ببینید چه کسی در Threads است، توییتر چگونه پاسخ داد و آیا می توانید نمایه Threads خود را حذف کنید. Threads، اپلیکیشن اینستاگرام برای پیام‌رسانی مبتنی بر متن، این هفته راه‌اندازی شد و در ۴۸ ساعت اول شاهد افزایش چشمگیری در تعداد ثبت‌نام‌ها بود.

اپلیکیشن Threads با تهدید توئیتر به 86 میلیون کاربر رسید

چند کاربر در برنامه Threads هستند؟

با توجه به تعداد نشان‌هایی که در پروفایل‌های اینستاگرام ظاهر می‌شوند، نشان‌دهنده زمان پیوستن شخصی به Threads، اکنون بیش از 86 میلیون حساب در برنامه Threads وجود دارد. مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، تعداد ثبت‌نام‌ها را «فراتر از انتظارات ما» اعلام کرد. 

در مسیر رسیدن به 100 میلیون کاربر سریعتر از ChatGPT، TikTok و Instagram

تعداد کاربران Threads اکنون بیش از 86,190,781 است.Threads باید طی چند روز پس از راه‌اندازی به 100 میلیون کاربر با سرعت فعلی پذیرش کاربر برسد.برای مرجع:

ChatGPT در دو ماه به 100 میلیون کاربر رسید.TikTok در 9 ماه به 100 میلیون کاربر رسید.اینستاگرام طی دو سال و نیم به 100 میلیون کاربر رسید.پیوند بین حساب‌های اینستاگرام و Threads این امکان را برای ۱.۶ میلیارد کاربر موجود اینستاگرام در خارج از اتحادیه اروپا فراهم می‌کند تا در Threads ثبت نام کنند و از همان روز اول شروع به استفاده از برنامه با مخاطبان درگیر کنند. به زودی توضیح خواهیم داد که چرا در اتحادیه اروپا در دسترس نیست.

توییتر چگونه به رقابت خود پاسخ داده است؟

پاسخ توییتر به رقابت فزاینده‌اش، نامه‌ای بود که در آن تهدید به شکایت از متا می‌کرد، که از جمله این‌گونه القا می‌کرد که متا کارمندان سابق توییتر را با دسترسی به اسرار تجاری استخدام کرده است.ایلان ماسک، مدیر عامل توییتر به این شکایت احتمالی در توییتر پاسخ داد:رقابت خوب است، تقلب خوب نیست.دقایقی پیش، ماسک و جک دورسی، مدیرعامل سابق توییتر، درباره ظهور گزینه‌های جایگزین توییتر شوخی کردند.

نحوه دریافت موضوعات

برنامه Threads برترین برنامه رایگان در فروشگاه های App و Google Play است .کاربران برنامه اینستاگرام برای iOS می توانند از طریق نوار جستجوی نام برنامه و P92 بلیطی برای دریافت Threads پیدا کنند.بلیط کاربران را برای دانلود Threads به اپ استور هدایت می کند.

ثبت نام برای موضوعات

پس از دانلود برنامه، می توانید با استفاده از نام کاربری اینستاگرام خود در Threads ثبت نام کنید.Threads به کاربران این امکان را می دهد که پروفایل عمومی خود را پر کنند و همان افرادی را که در اینستاگرام انجام می دهند در طول مراحل ثبت نام دنبال کنند.

داخل برنامه The Threads

وقتی وارد برنامه Threads برای iOS شدم، می‌توانم آخرین پست‌ها را در فید خانه‌ام ببینم، افراد جدیدی را برای دنبال کردن جستجو کنم و آخرین اعلان‌هایم را ببینم.نمایه های کاربر شامل یک برگه Threads و Replies است.اکانت های تایید شده اینستاگرام نیز به صورت تایید شده در Threads ظاهر می شوند. اگر با حساب اینستاگرام خود در Meta Verified مشترک شوید، حساب Threads شما به طور همزمان تأیید می شود.کاربران می توانند حداکثر 500 کاراکتر متن ، پنج دقیقه ویدیو و/یا ده تصویر در هر پست داشته باشند.

پست‌های Threads را می‌توان به‌عنوان استوری اینستاگرام، پست‌هایی در فید اینستاگرام، توییتر و سایر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت تا به تبلیغ حساب‌های جدید و جذب فالوور کمک کند.

چه کسی در موضوعات است

با بیش از 30 میلیون کاربر در حال حاضر در برنامه Threads، همه را خواهید یافت: افراد مشهور، تأثیرگذاران، مارک ها و منابع مورد علاقه خود از اطلاعات SEO، از جمله مجله موتور جستجو .همچنین پلتفرم های اجتماعی دیگری را در Threads پیدا خواهید کرد.تاکنون هیچ نشانی از یک حساب کاربری رسمی توییتر در Threads وجود ندارد. حساب رسمی اینستاگرام آن آخرین بار در جولای 2022 به روز شد و نشان شماره Threads ندارد.

اصطلاحات رسمی از دیکشنری The Threads

حساب threadsapp@ یک فرهنگ لغت رسمی ارسال کرد تا کاربران بتوانند شرایط مناسب برنامه اجتماعی پرطرفدار را بیاموزند.

نگرانی های حفظ حریم خصوصی پیرامون برنامه Threads

برخی از کاربرانی که برنامه Threads را دانلود کردند، نگران سلب مسئولیت حریم خصوصی برنامه شدند، که توضیح می دهد چگونه مقدار زیادی از داده های شما به هویت شما مرتبط می شود.از جمله منتقدان حریم خصوصی، دورسی بود که درباره نیازهای داده های خصوصی برنامه توییت کرد.با پاسخ‌های کوتاه، ماسک سهم خود را برای جلب توجه به توییت‌های مربوط به اعلامیه‌های حریم خصوصی Thread انجام داد.به همین دلیل است که Threads همزمان با ایالات متحده در اتحادیه اروپا راه اندازی نمی شود .

آرون مندز ، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران PrivacyHawk، در مورد نگرانی های مربوط به حریم خصوصی اظهار نظر کرد:

«برنامه Threads فقط همان داده‌هایی را که *ممکن است* در برنامه‌های اصلی خود، اینستاگرام و فیسبوک جمع‌آوری کند، افشا می‌کند. این بدان معنا نیست که آنها آن را روی هر شخصی جمع آوری می کنند. این بستگی به نحوه استفاده شما از برنامه و دسترسی به آنها دارد. اما این یادآور عمق داده‌هایی است که متا از کاربرانش جمع‌آوری می‌کند و اینکه وقتی از هر یک از خدمات آن‌ها استفاده می‌کنید، شما محصول هستید.»

آیا می توانید حساب / نمایه موضوعات خود را حذف کنید؟

به دلیل پیوند بین اینستاگرام و Threads، می توانید پروفایل Threads خود را غیرفعال کنید یا حساب Instagram و Threads خود را حذف کنید.از آنجایی که Threads توسط اینستاگرام پشتیبانی می شود، برای حذف پروفایل Threads و داده های خود، باید اکانت اینستاگرام خود را حذف کنید. توجه داشته باشید که ما به دنبال راهی برای حذف نمایه Threads از آنجایی که Threads توسط اینستاگرام پشتیبانی می شود، برای حذف پروفایل Threads و داده های خود، باید اکانت اینستاگرام خود را حذف کنید. توجه داشته باشید که ما به دنبال راهی برای حذف نمایه Threads شما به طور جداگانه هستیم.

غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام باعث غیرفعال کردن پروفایل Threads شما نیز می شود.

تبلیغ پیش از راه‌اندازی برنامه Threads

مدیر عامل اینستاگرام آدام موسری و حساب رسمی اینستاگرام @creators از کانال های پخش برای اعلام راه اندازی آینده به اعضای کانال استفاده کردند.طبق یک نظرسنجی در کانال IG Updates Mosseri، بیش از 16 هزار عضو قصد داشتند در این هفته در Threads ثبت نام کنند. تقریباً 14 هزار نفر حساب رسمی @threadsapp را در اینستاگرام دنبال کرده اند.علاوه بر تبلیغات از طریق اینستاگرام، Threads یک تبلیغ پیش‌سفارش از طریق اپ استور ارائه کرد که به کاربران iOS اطلاع می‌داد زمانی که Threads برای دانلود در دسترس بود.گزارش شده است که اینفلوئنسرهایی که دسترسی زودهنگام داشتند، راهنمایی در مورد کارهایی که قبل از راه اندازی باید انجام دهند دریافت کردند.

 

موضوعات در 2019 – 2021

جالب اینجاست که این اولین تلاش اینستاگرام برای ساخت اپلیکیشنی به نام Threads نیست.در سال 2019، اینستاگرام Threads را به عنوان یک برنامه پیام‌رسانی دوربین محور برای اشتراک‌گذاری عکس‌ها، ویدیوها و به‌روزرسانی‌های وضعیت با حلقه نزدیک از دوستان معرفی کرد.این نسخه از Threads به کاربران این امکان را می‌دهد که صندوق‌های ورودی و اعلان‌های اختصاصی برای لیست دوستان نزدیک اینستاگرام خود در یک برنامه مستقل داشته باشند.

این برنامه در نهایت در سال 2021 بسته شد .

یک جایگزین توئیتر امیدوارکننده؟

با ما همراه باشید تا این مقاله را با آخرین اطلاعات راه اندازی Threads به روز کنیم.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه