تلفن تماس

02191097212

سبد خرید فروشگاه

معرفی کد کوتاه کد کوتاه اطلاعات کاربر افزودنی ثبت نام کاربر در گرویتی فرمز

معرفی کد کوتاه کد کوتاه اطلاعات کاربر افزودنی ثبت نام کاربر در گرویتی فرمز
معرفی کد کوتاه کد کوتاه اطلاعات کاربر افزودنی ثبت نام کاربر در گرویتی فرمز

فهرست مطالب معرفی کد کوتاه کد کوتاه اطلاعات کاربر افزودنی ثبت نام کاربر در گرویتی فرمز

آیا به دنبال راهی برای دسترسی به کد کوتاه کد کوتاه اطلاعات کاربر افزودنی ثبت نام کاربر در گرویتی فرمز هستید؟ پلاگین گراویتی فرمز یک افزونه وردپرس فرم ساز بسیار قدرتمند‌ می باشد. که شما با این افزونه می توانید در چند دقیقه به سرعت، حرفه ای ترین فرم ها را بسازید و از آن به عنوان دریافت اطلاعات به صورت آسان از کاربر استفاده کنید. هم اکنون آخرین نسخه اورجینال و فارسی افزونه گراویتی را می توانید از وبسایت سمندون تهیه و استفاده نمایید.

توجه: برای خرید افزونه گرویتی فرمز اینجا کلیک کنید.

معرفی کد کوتاه کد کوتاه اطلاعات کاربر افزودنی ثبت نام کاربر در گرویتی فرمز

معرفی افزونه:

گرویتی فرمز یک افزونه قدرتمند وردپرس است که برای ساده سازی فرآیند ایجاد و مدیریت فرم ها در وب سایت ها طراحی شده. این افزونه که توسط شرکت (Rocketgenius) توسعه یافته، یک رابط کاربر پسند بصری را ارائه می دهد. که به کاربران اجازه می دهد بدون زحمت انواع مختلفی از فرم ها، مانند فرم های تماس، نظرسنجی، آزمون ها و موارد دیگر را بسازند. این افزونه طیف گسترده ‌ای از فیلد های فرم، شامل: فیلد های متنی، دکمه‌ های رادیویی، چک باکس‌ ها و آپلود فایل ‌ها را فراهم می ‌کند و کاربران را قادر می ‌سازد تا فرم‌ ها را برای رفع نیاز های خاص خود سفارشی کنند.

این افزونه در ویژگی‌ های پیشرفته‌ اش برتری دارد. و به منطق شرطی اجازه می‌ دهد تا فرم ‌های پویا را ایجاد کند که با ورودی ‌های کاربر سازگار است. علاوه بر این، به طور یکپارچه با خدمات محبوب شخص ثالث، مانند درگاه های پرداخت، ابزار های بازاریابی ایمیلی، و سیستم های (CRM) ادغام می شود و عملکرد آن را افزایش می دهد. این افزونه همچنین از فرم های چند صفحه ای، حفاظت از هرز نامه و مدیریت ورود فرم پشتیبانی می کند.

خلاصه مقاله

افزودنی ثبت نام کاربر در گرویتی فرمز، چندین گام ساده را اضافه می‌ کند که باعث گسترش امکانات کد کوتاه گرویتی فرمز شما می ‌شود. این مقاله، اطلاعات کد کوتاه کاربر را آموزش می ‌دهد.

مثالی برای استفاده از کد کوتاه کد کوتاه اطلاعات کاربر

[gravityforms action="user" id="1" key="nickname" output="list"]

ویژگی های کد کوتاه کد کوتاه

 

ویژگی ها توضیحات
شناسه

این یک گزینه است که شما می‌ توانید شناسه کاربری را برای دریافت اطلاعات استفاده کنید. این ویژگی فقط شناسه‌ های عددی کاربر را قبول می‌ کند. اگر شناسه‌ ای وارد نکنید، به طور پیش فرض اطلاعات کاربر فعلی را نشان می‌ دهد.(اختیاری)

کلید

این ویژگی یک نیاز است که شما باید کلید متا اطلاعات کاربر وردپرس را مشخص کنید تا بتوانید مقداری را از آن بگیرید. به عنوان مثال، اگر کلید “نام مستعار” باشد، این مقدار نام مستعار کاربر را به شما می‌ دهد. این ویژگی همچنین می‌ تواند کلید هایی را قبول کند که در کوکی های کاربر ذخیره شده‌ اند، مانند “نام کاربری”. (ضروری)

خروجی

این ویژگی تنظیمات فرمت اطلاعاتی را که شما می‌ خواهید دریافت کنید را مشخص می‌ کند. گزینه‌ های موجود عبارتند از:

  • اطلاعات خام: این فرمت اطلاعاتی را به صورت (JSON) نشان می‌ دهد.
  • (csv): اطلاعات را با استفاده از کاما جدا می‌ کند.
  • لیست: این فرمت اطلاعات را به صورت یک لیست (HTML) قالب‌ بندی شده نشان می‌ دهد. لطفا توجه کنید که هر چیزی که قبل از خروجی استفاده می‌ شود، از جمله اطلاعات خام، با استفاده از تابع( esc_html()) پاک می‌ شود.
پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه