تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

آموزش پیکربندی تنظیمات برگه در دکان

آموزش پیکربندی تنظیمات برگه در دکان
آموزش پیکربندی تنظیمات برگه در دکان

فهرست مطالب آموزش پیکربندی تنظیمات برگه در دکان

آیا به دنبال راهی برای پیکربندی تنظیمات برگه در دکان هستید؟ افزونه دکان کامل ترین سیستم چند فروشندگی برای وردپرس و ووکامرس است. یک بازار آنلاین که خودش را مدیریت می‌کند. طراحی و رابط کاربری فوق العاده افزونه دکان همه چیز را برای مبتدیان آسان می‌سازد. آن قدر اتوماتیک است که فقط باید سفارشات را مرور کنید! و از قوی ترین سیستم چندفروشندگی وردپرس لذت ببرید. در این مقاله، به شما آموزش خواهیم داد که چگونه قسمت تنظیمات برگه را پیکربندی کنید.

توجه : برای خرید افزونه دکان پرو اینجا کلیک کنید.

نحوه پیکربندی تنظیمات برگه در دکان

وقتی بازار خود را راه اندازی می کنید، باید تمام صفحات لازم را نصب کنید. دکان ابزار های لازم و گزینه های کد کوتاه را دارد که به شما کمک می کند تا تمام صفحات لازم را به سرعت ایجاد کنید. در این مقاله با نحوه پیکربندی تنظیمات صفحه دکان آشنا می شویم. برای انجام این کار، باید به مسیر، داشبورد وردپرس  –> دکان  –> تنظیمات  –> تنظیمات برگه بروید.

نحوه پیکربندی تنظیمات برگه در دکان
نحوه پیکربندی تنظیمات برگه در دکان

شرح گزینه ها

داشبورد: صفحه داشبورد جایی است که فروشندگان همه چیز را اجرا می کنند. بنابر این واقعاً مهم است و باید به آن توجه کرد. این صفحه دارای کد کوتاه [dokan-dashboard] می باشد. نام یا پیوند مهم نیست. شما می توانید هر نامی را در صفحه قرار دهید و می تواند هر پیوندی را داشته باشد. آنچه در اینجا مهم است کد کوتاه و تنظیم صفحه در اینجا است. معمولاً هنگام نصب افزونه، صفحه مورد نیاز دکان با کد های کوتاه داخل آن ایجاد می شود. بنابر این نیازی به نصب دستی صفحات ندارید.

فقط در صورتی باید صفحه جدیدی ایجاد کنید که به طور تصادفی صفحه از پیش نصب شده را حذف کرده باشید. همچنین می توانید از منوی ابزار ها برای نصب صفحات مورد نیاز استفاده کنید. برای استفاده از منوی ابزار، باید به مسیر داشبورد وردپرس  –> دکان  –> ابزار ها درست بالای گزینه تنظیمات قرار دارد بروید. باید مطمئن باشید که تمامی صفحات نصب شده توسط افزونه دکان پاک شده اند. اگر صفحه ‌ای باقی مانده باشد، حذف نمی ‌شود و هر دو صفحه جدید تر و قدیمی ‌تر ممکن است با هم تداخل داشته باشند.

سفارشات من: این صفحه برای این است که مشتریان سفارشات خود را در یک صفحه ببینند و وضعیت سفارش را بررسی کنند. تمام نکات گفته شده در بالا در مورد این مورد نیز صدق می کند. کد کوتاه این صفحه [dokan-my-orders] است.

صفحه شرایط و ضوابط: فرم ثبت نام دکان دارای فیلدی برای نمایش لینک شرایط و ضوابط می باشد. صفحه ای که برای پیوند دادن به فرم استفاده می شود از اینجا تعریف می شود. بنابر این با کلیک بر روی لینک “من با شرایط و ضوابط موافقم” این صفحه نمایش داده می شود.

کد کوتاه مدیریت دکان

دکان دارای یک کد کوتاه مدیریت داخلی است تا بتوانید به راحتی صفحات دکان را ایجاد کنید. شما می توانید به راحتی صفحاتی را برای دکان ایجاد کنید که شامل:

  1. داشبورد دکان
  2. لیست فروشگاه
  3. پرفروش ترین محصول
  4. محصول دارای امتیاز برتر
  5. سفارشات من در دکان

فقط می توانید روی لوگوی دکان در نوار ابزار ویرایشگر صفحه کلیک کنید و صفحه ای را که می خواهید انتخاب کنید. به طور خودکار کد کوتاه را قرار می دهد. فقط صفحه را ذخیره و منتشر کنید.

کد کوتاه مدیریت دکان
کد کوتاه مدیریت دکان

تمام شد! این آموزش همه چیز مربوط به تنظیمات برگه در دکان برای مدیریت است.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه