تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

متا برای راه اندازی چت ربات های هوش مصنوعی با شخصیت های متمایز

متا برای راه اندازی چت ربات های هوش مصنوعی با شخصیت های متمایز
متا برای راه اندازی چت ربات های هوش مصنوعی با شخصیت های متمایز

فهرست مطالب متا برای راه اندازی چت ربات های هوش مصنوعی با شخصیت های متمایز

درباره راه‌اندازی آتی چت ربات‌های هوش مصنوعی متا با شخصیت‌هایی از جمله اسکرین شات لو رفته و چت ربات هوش مصنوعی جایگزین که می‌توانید امتحان کنید، بیشتر بیاموزید. متا در حال آماده شدن برای راه اندازی چت ربات های مجهز به هوش مصنوعی با شخصیت های متمایز برای افزایش تعامل کاربران است. انتظار می رود چت بات ها توابع جستجو و توصیه های نوآورانه ای را ارائه دهند. این ابتکار نگرانی‌هایی را در مورد حفظ حریم خصوصی و دستکاری ایجاد می‌کند، زیرا چت‌بات‌ها می‌توانند داده‌های کاربر جدید را جمع‌آوری کنند و متا را قادر می‌سازند محتوا و تبلیغات شخصی‌سازی‌شده‌تری ارائه دهد.

متا برای راه اندازی چت ربات های هوش مصنوعی با شخصیت های متمایز

شرکت مادر فیس بوک، متا، ممکن است در حال آماده شدن برای راه اندازی طیف جدیدی از ربات های چت با شخصیت های متمایز، احتمالا در اوایل ماه آینده باشد. هدف این ربات ها افزایش تعامل کاربران و ارائه عملکردهای جستجو و توصیه های نوآورانه در پلتفرم های متا است. این شرکت بزرگ فناوری در حال بررسی انواع «شخصیت‌ها» است. شایعه شده است که یکی رباتی است که از سبک صحبت کردن آبراهام لینکلن تقلید می کند. دیگری برای ارائه مشاوره در مورد سفر، رفتار موج سواری را اتخاذ می کند.

آخرین ابتکار هوش مصنوعی که توسط فایننشال تایمز گزارش شده است ، زمانی که متا با رقبای پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند Snapchat My AI مواجه است، به دست می آید .

چت 30 شخصیت هوش مصنوعی

عوامل هوش مصنوعی برای پلتفرم‌های اجتماعی برتر متا احتمالاً توسط گروه محصولات سطح بالا با تمرکز بر هوش مصنوعی مولد ساخته شده‌اند که اوایل سال جاری توسط مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا اعلام شد.

در بلندمدت، ما بر روی توسعه شخصیت‌های هوش مصنوعی تمرکز خواهیم کرد که می‌توانند به روش‌های مختلف به افراد کمک کنند. ما در حال بررسی تجربیات با متن (مانند چت در واتس‌اپ و مسنجر)، با تصاویر (مانند فیلترهای خلاقانه اینستاگرام و قالب‌های تبلیغاتی)، و تجربه‌های ویدیویی و چند وجهی هستیم.»

زاکربرگ در طی مصاحبه ای به عوامل آینده هوش مصنوعی اشاره کرد که می توانند دستیار و مربی باشند. او تاکید کرد که یک نهاد هوش مصنوعی وجود نخواهد داشت که مردم با آن تعامل داشته باشند. این اشاره با اسکرین شات احتمالی چت ربات‌های هوش مصنوعی در اینستاگرام، که توسط توسعه‌دهنده موبایل الساندرو پالوزی در ماه ژوئن به اشتراک گذاشته شد، همسو می‌شود.

#اینستاگرام در حال کار بر روی آوردن عوامل هوش مصنوعی (ربات‌ها) به چت‌های شما برای تجربه‌ای سرگرم‌کننده و جذاب‌تر است. ℹ️ عوامل هوش مصنوعی قادر خواهند بود به سوالات پاسخ دهند و مشاوره بدهند. شما می توانید از بین 30 شخصیت مختلف یکی را انتخاب کنید. pic.twitter.com/4eWLBbvs8w

نگرانی های حریم خصوصی

حرکت برای پیاده سازی چت ربات های هوش مصنوعی در پلتفرم های متا مانند فیس بوک، اینستاگرام، مسنجر و واتس اپ نگرانی های مربوط به حریم خصوصی را افزایش می دهد. قابل ذکر است، این ربات‌های گفتگو احتمالاً مجموعه‌های جدیدی از داده‌های کاربر را جمع‌آوری می‌کنند و متا را قادر می‌سازند تا محتوا و تبلیغات شخصی‌سازی‌شده‌تری ارائه دهد. با توجه به اینکه بخش قابل توجهی از درآمد سالانه 117 میلیارد دلاری متا از تبلیغات حاصل می شود، یک عامل حیاتی است.

تحولات اخیر متا AI

برای شفافیت، متا اخیراً 22 کارت سیستم را به اشتراک گذاشته است که در آنها توضیح می دهد که چگونه هوش مصنوعی محتوا را در فیس بوک و اینستاگرام رتبه بندی می کند. این کارت‌ها بینشی در مورد نحوه بهره‌مندی کاربران پلتفرم اجتماعی متا از الگوریتم‌های هوش مصنوعی می‌دهند. متا همچنین آخرین نسخه از مدل بزرگ زبان خود، Llama 2 را با همکاری مایکروسافت منتشر کرد. منبع باز LLM برای استفاده تجاری و تحقیقاتی رایگان است و راه را برای بسیاری از کاربردهای هوش مصنوعی در ابزارهای تجاری و بازاریابی باز می کند.

آینده بازاریابی شخصی

با توجه به اینکه چت ربات‌های هوش مصنوعی متا طیف گسترده‌ای از تجربیات تعامل را ارائه می‌دهند، بازاریابان ممکن است نیاز به تجدیدنظر در رویکرد خود برای بازاریابی شخصی داشته باشند. ما با متا تماس گرفتیم تا در مورد اینکه چگونه راه‌اندازی آتی چت ربات‌های هوش مصنوعی می‌تواند بر نحوه تعامل کسب‌وکارها با مشتریان تأثیر بگذارد، نظر بدهیم.

 از آنجایی که افراد بیشتری از طریق پلتفرم های اجتماعی محبوب به چت ربات های هوش مصنوعی دسترسی پیدا می کنند، مانند هوش مصنوعی اسنپ چت، مشتریان انتظار دسترسی به کمک هوش مصنوعی مکالمه 24 ساعته را خواهند داشت . این احتمالاً بازاریاب‌های بیشتری را به پیاده‌سازی ربات‌های چت هوش مصنوعی سوق می‌دهد تا اطمینان حاصل شود که مشتریان به دلیل سؤالات ساده و بی‌پاسخ از میان شکاف‌ها سر نمی‌زنند.

چت هوش مصنوعی را در اینستاگرام، مسنجر و واتس اپ تجربه کنید

آیا می خواهید ببینید چت ربات های هوش مصنوعی در پلتفرم های برتر متا چگونه هستند؟ Inflection.ai به کاربران اجازه می دهد با دستیار شخصی هوش مصنوعی خود در اینستاگرام ، مسنجر و واتس اپ چت کنند . اگرچه Pi ممکن است شخصیت‌های مختلفی را ارائه ندهد، اما نگاهی اجمالی به تجربه مبتنی بر هوش مصنوعی ارائه می‌کند که متا به زودی در پلتفرم‌ها و سیستم‌های پیام‌رسان خود گنجانده است.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه