تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

لینکدین تغییر در استراتژی جهانی را اعلام می کند که منجر به کاهش مشاغل می شود

مسیر: 
لینکدین تغییر در استراتژی جهانی را اعلام می کند که منجر به کاهش مشاغل می شود
لینکدین تغییر در استراتژی جهانی را اعلام می کند که منجر به کاهش مشاغل می شود
لینکدین تغییر در استراتژی جهانی را اعلام می کند که منجر به کاهش مشاغل می شود

فهرست مطالب لینکدین تغییر در استراتژی جهانی را اعلام می کند که منجر به کاهش مشاغل می شود

لینکدین تغییر ساختاری را اعلام می کند که بر 716 نقش تأثیر می گذارد، استراتژی چین را دوباره متمرکز می کند و برای تغییرات تحت تأثیر هوش مصنوعی در اقتصاد جهانی آماده می شود. لینکدین دستخوش تغییرات قابل توجهی شده است، از جمله بازسازی سازمان تجارت جهانی خود، و کاهش 716 نقش. این شرکت در حال تغییر استراتژی خود در چین با تمرکز بر کمک به شرکت های چینی برای فعالیت در خارج از کشور است و اپلیکیشن مشاغل محلی خود InCareer را به تدریج حذف خواهد کرد. علی‌رغم محیط چالش‌برانگیز اقتصاد کلان، لینکدین در حال آماده‌سازی برای مهم‌ترین دهه‌اش است.

لینکدین تغییر در استراتژی جهانی را اعلام می کند که منجر به کاهش مشاغل می شود

در ایمیل داخلی اخیر رایان روسلانسکی، مدیرعامل لینکدین، تغییرات گسترده ای اعلام شد که صدها نقش را حذف کرد. تنظیماتی که قرار است بر استراتژی سازمان تجارت جهانی و چین تأثیر بگذارد، در زیر خلاصه می شود:
در مجموع 716 نقش تحت تأثیر تلاش‌های بازسازی قرار خواهند گرفت. لینکدین در حال تمرکز مجدد بر سازمان تجارت جهانی (GBO) خود برای افزایش رشد و چابکی است. این شرکت قصد دارد نحوه انجام کار را مجدداً تنظیم کند و تیم‌ها را برای پشتیبانی بهتر از مشتریان به صورت نزدیک‌تر ادغام کند. افزایش استفاده از فروشندگان برای خدمت رسانی موثرتر به بازارهای نوظهور و در حال رشد اجرا خواهد شد. برای ساده‌سازی تصمیم‌گیری، لایه‌های مدیریت کاهش می‌یابد و مسئولیت‌ها گسترش می‌یابد. انتظار می رود بیش از 250 نقش جدید در بخش های خاصی از عملیات، کسب و کار جدید و تیم های مدیریت حساب از 15 می باز شود.
لینکدین تمرکز خود را در چین تغییر خواهد داد تا به شرکت های فعال در چین برای استخدام، بازاریابی و آموزش در خارج از کشور کمک کند. اپلیکیشن مشاغل محلی لینکدین در چین، InCareer، تا 9 آگوست 2023 به تدریج حذف خواهد شد. این تغییرات به عنوان بخشی از تلاش شرکت برای انطباق با تغییرات در رفتار مشتری و رشد کندتر درآمد، ایجاد مسیر جدیدی برای رشد و توسعه پلتفرم در سال مالی 24 و بعد از آن است.

دلایل پشت تغییرات

Roslansky این تغییرات را به عنوان بخشی از تلاش برای هدایت لینکدین از طریق یک چشم انداز سریع در حال تغییر اعلام کرد. تصمیم برای تجدید ساختار در پاسخ به تغییرات در رفتار مشتری و رشد کندتر درآمد است. روسلانسکی اظهار داشت که شرکت باید استراتژی خود را برای ماندن رقابتی و موثر در بازار در حال تغییر تطبیق دهد.

تغییر در تمرکز

مرحله بعدی رشد در سازمان تجارت جهانی لینکدین بر سه موضوع متمرکز است:

سازماندهی مجدد نحوه انجام کار, چابک تر شدن, همسو کردن تیم ها برای رشد.
لینکدین قصد دارد تیم‌ها را برای حمایت بهتر از مشتریان، گسترش استفاده از فروشندگان برای خدمت به بازارهای نوظهور و در حال رشد، و کاهش نقش‌های مدیریتی برای تصمیم‌گیری سریع‌تر، ادغام کند. علاوه بر این تغییرات، بیش از 250 نقش جدید در بخش‌های خاص عملیات، کسب‌وکارهای جدید و تیم‌های مدیریت حساب از ماه می باز خواهند شد.

تغییرات در استراتژی چین لینکدین

روسلانسکی تغییری در استراتژی لینکدین چین را فاش کرد. اکنون تمرکز بر کمک به شرکت های فعال در چین برای استخدام، بازاریابی و آموزش در خارج از کشور خواهد بود. این امر مستلزم حفظ کسب‌وکارهای استعداد، بازاریابی و یادگیری و کنار گذاشتن تدریجی InCareer، اپلیکیشن مشاغل محلی لینکدین در چین، تا 9 آگوست 2023 است.

پشتیبانی از کارکنان آسیب دیده

لینکدین متعهد به ارائه پشتیبانی کامل از افرادی است که تحت تأثیر این تغییرات قرار گرفته اند. کارمندان واجد شرایط مزایا در ایالات متحده حقوق اخراج، پوشش بهداشتی مداوم و خدمات انتقال شغلی دریافت خواهند کرد. مزایا برای کارمندان خارج از ایالات متحده با قوانین استخدامی و شیوه های محلی در هر کشور مطابقت دارد. همچنین یک فرآیند تحرک داخلی برای کمک به یافتن نقش‌های جدید برای اعضای تیم تحت تأثیر در صورت وجود مهارت وجود خواهد داشت.

چشم انداز آینده لینکدین

همانطور که لینکدین وارد سومین دهه تجارت خود می شود، در حال آماده شدن برای مهم ترین دوره در تاریخ خود است. همانطور که هوش مصنوعی تغییرات را در اقتصاد جهانی و بازار کار تسریع می‌کند، نقش لینکدین در کمک به اعضا و مشتریان برای هدایت این تغییرات برای دسترسی به فرصت‌های اقتصادی بسیار مهم‌تر می‌شود. این شرکت انتظار دارد که محیط کلان همچنان چالش برانگیز باقی بماند، اما آماده است تا با مدیریت هزینه های خود در زمینه های رشد استراتژیک، سازگار شود.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه