تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

کانال های پخش اینستاگرام در سطح جهانی منتشر می شوند: آنچه باید بدانید

کانال های پخش اینستاگرام در سطح جهانی منتشر می شوند: آنچه باید بدانید
کانال های پخش اینستاگرام در سطح جهانی منتشر می شوند: آنچه باید بدانید

فهرست مطالب کانال های پخش اینستاگرام در سطح جهانی منتشر می شوند: آنچه باید بدانید

کانال های پخش اینستاگرام در سراسر جهان در حال گسترش هستند. در اینجا نحوه یافتن کانال هایی برای پیوستن و ایجاد کانال برای مخاطبان خود آورده شده است. با توجه به پخشی از مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، از طریق کانال متا، کانال های پخش اینستاگرام در حال تبدیل شدن به کاربران در سراسر جهان است. در اینجا چیزهایی است که باید بدانید، از جمله اینکه آنها چه هستند، چگونه افرادی را برای دنبال کردن پیدا کنید، و چگونه یک کانال برای مخاطبان اینستاگرام خود ایجاد کنید.

کانال های پخش اینستاگرام در سطح جهانی منتشر می شوند: آنچه باید بدانید

کانال های پخش اینستاگرام چیست؟

کانال‌های پخش اینستاگرام به سازندگان این امکان را می‌دهند که پیام‌های یک طرفه را با متن، عکس، ویدیو، نظرسنجی و پیام‌های صوتی برای اعضای کانال (فالوورهای اینستاگرام یا مشترکین پولی شما) ارسال کنند. در حالی که اینستاگرام از طریق مرورگر دسکتاپ قابل دسترسی است، کانال های پخش اینستاگرام فقط در برنامه اینستاگرام در دسترس هستند.

ویژگی های آزمایشی جدید

اینستاگرام علاوه بر راه‌اندازی جهانی، ویژگی‌های آزمایشی از جمله موارد زیر را اعلام کرد :

سؤالاتی برای جمع آوری بازخورد و محتوای AMA.

یک تب اختصاصی در صندوق ورودی برای دسترسی آسان تر و کشف کانال های عضو شده و جدید.

همکاران برای دعوت از مهمانان در کانال پخش شما.

تاریخ انقضا و زمان پخش.

اضافه شدن مدیران محتوا

پیش‌نمایش پیوندها برای اشتراک‌گذاری با فالوورها برای تشویق آنها به پیوستن به یک کانال.

زاکربرگ ماه گذشته ویژگی Collaborators را با آدام موسری، مدیر عامل اینستاگرام آزمایش کرد. در حالی که اکثر اعضای کانال به ابزارهای خلاقانه تر علاقه مند بودند، یک نظرسنجی در پایان جلسه همکار نشان داد که بسیاری از آنها در چت ربات های هوش مصنوعی و تولید کننده های تصویر نیز هستند.

چگونه کانال های پخش اینستاگرام را پیدا کنیم

برای یافتن کانال‌های پخش اینستاگرام، به صندوق پیام مستقیم خود در برنامه اینستاگرام بروید و از نوار جستجو استفاده کنید. این به شما امکان می دهد بر اساس کلمه کلیدی جستجو کنید یا کانال های پیشنهادی را بر اساس کسانی که دنبال می کنید و علایق خود مشاهده کنید. اگر مالک حساب آن را فعال کرده باشد، می‌توانید کانال‌هایی را نیز در نمایه‌های حساب در زیر بیو مشاهده کنید. اینستاگرام همچنین اعلان‌هایی را ارسال می‌کند تا به شما اطلاع دهد زمانی که حساب‌هایی که دنبال می‌کنید کانال پخش اینستاگرام ایجاد کرده‌اند.

نحوه ایجاد کانال پخش اینستاگرام

برای ایجاد یک کانال، به صندوق پیام دایرکت خود در برنامه اینستاگرام بروید و روی نماد ضربه بزنید تا پیام جدیدی بنویسید. در آنجا باید گزینه ایجاد کانال پخش را ببینید. کانال های پخش را می توان فقط برای دنبال کنندگان یا مشترکین پولی تنظیم کرد و می تواند برای اهداف تبلیغاتی یا پنهان نمایش داده شود. توجه داشته باشید که پنهان کردن کانال آن را خصوصی نمی کند .

هنگامی که یک کانال ایجاد می کنید، به یاد داشته باشید که دنبال کنندگان یا مشترکین پولی شما در مورد آن مطلع می شوند. مطمئن شوید که اولین پخش شما به سمتی است که مردم را در مورد محتوایی که در این فضا به اشتراک می گذارید هیجان زده کند تا شانس پیوستن آنها به کانال شما افزایش یابد.

راه های بیشتر برای دستیابی به مخاطبان اینستاگرام

انتشار جهانی کانال های پخش اینستاگرام نشان دهنده به روز رسانی قابل توجهی است که به سازندگان ابزار جدیدی برای شکستن الگوریتم اینستاگرام و دستیابی به مخاطبان خود از طریق فرم های مختلف محتوا ارائه می دهد.

چه سازنده ای باشید که به دنبال جذب مخاطبان خود هستید و چه کاربری که به دنبال پیوستن به کانال های مورد علاقه خود هستید، این ویژگی تجربه اپلیکیشن اینستاگرام را بهبود می بخشد و بر تعهد اینستاگرام به تقویت تعامل جامعه و ارائه ابزارهای مورد نیاز سازندگان برای موفقیت تاکید می کند.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه