تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

آموزش فعالسازی دسته بندی چندگانه در دکان

آموزش فعالسازی دسته بندی چندگانه در دکان
آموزش فعالسازی دسته بندی چندگانه در دکان

فهرست مطالب آموزش فعالسازی دسته بندی چندگانه در دکان

آیا به دنبال راهی برای فعالسازی دسته بندی چندگانه در دکان هستید؟ افزونه دکان کامل ترین سیستم چند فروشندگی برای وردپرس و ووکامرس است. یک بازار آنلاین که خودش را مدیریت می‌کند. طراحی و رابط کاربری فوق العاده افزونه دکان همه چیز را برای مبتدیان آسان می‌سازد. آن قدر اتوماتیک است که فقط باید سفارشات را مرور کنید! و از قوی ترین سیستم چندفروشندگی وردپرس لذت ببرید. در این مقاله، به شما آموزش خواهیم داد که چگونه دسته بندی چندگانه  را در دکان فعال کنید.

توجه : برای خرید افزونه دکان پرو اینجا کلیک کنید.

نحوه فعالسازی دسته بندی چندگانه در دکان

دسته ‌بندی چندگانه دکان را برای فروشنده فعال کنید تا هنگام بارگذاری محصولات جدید در فروشگاه خود، بتوانند چندین دسته را برای یک محصول انتخاب کنند.

اهمیت دسته‌ بندی محصولات در دکان

داشتن یک فروشگاه اینترنتی با موفقیت به معنای تحقق درآمد بالا نیازمند توجه به امور مهمی است که از جمله آنها، جلب رضایت مشتریان و جذب تعداد زیادی بازدید کننده به وبسایت می‌ باشد. یکی از اصول اساسی که در تمام موفقیت‌ های کسب و کار های آنلاین نقش اساسی ایفا می‌ کند، ارائه راهکار هایی است که به جلب رضایت مشتریان و افزایش تعداد بازدید کننده‌ ها کمک می‌ کند.

رضایت مشتری

رضایت مشتریان ناشی از تجربه ‌ای بهتر از خرید آنلاین است، که به طور مستقیم به امکانات و خدماتی که فروشنده به آنها ارائه می‌ دهد، وابسته است. به عبارت دیگر، ساده ‌تر کردن روند خرید آنلاین برای مشتریان نه تنها به تجربه بهتری از خرید منجر می ‌شود، بلکه موجب می ‌شود تا سایت شما را به عنوان یک منبع معتبر و جذاب انتخاب کنند. یکی از عوامل اساسی که به تحقق این اهداف کمک می‌ کند، دسته ‌بندی مناسب محصولات است.

دسته بندی محصولات

داشتن دسته ‌بندی به ترتیب و ساختار دقیق در وبسایت شما نه تنها به انضباط و حرفگری در ظاهر سایت کمک می‌ کند، بلکه به مشتریان این امکان را می ‌دهد که به سرعت و با کمترین وقت ممکن به دنبال محصول مورد نظر بروند. این اقدام نه تنها باعث افزایش ترجیح مشتری برای مراجعه مکرر به سایت می‌ شود، بلکه رضایت کلی از تجربه خرید آنلاین نیز افزایش می‌ یابد. با توجه به موارد مطرح شده، دسته‌ بندی محصولات به عنوان یکی از ضروریات اصلی در فروشگاه ‌های آنلاین بسیار حیاتی است.

نحوه فعالسازی دسته بندی چندگانه در دکان
نحوه فعالسازی دسته بندی چندگانه در دکان

تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی دکمه ” افزودن دسته جدید ” کلیک کنید تا دسته بندی به محصول را اختصاص دهید.

کلیک بر روی دکمه " افزودن دسته جدید " در دکان
کلیک بر روی دکمه ” افزودن دسته جدید ” در دکان

اگر می خواهید این ویژگی را برای فروشنده خود فعال کنید، لطفاً دستورالعمل رو به رو را دنبال کنید: برای این منظور به مسیر، دکان –> تنظیمات –> تنظیمات فروش بروید.

قسمت تنظیمات فروش در دکان
قسمت تنظیمات فروش در دکان

در قسمت تنظیمات، این گزینه را خواهید یافت “انتخاب دسته”. یک منوی کشویی برای انتخاب نوع دسته محصول را پیدا می کنید. شما باید “چندگانه” را انتخاب کنید تا فروشنده بتواند چندین دسته را انتخاب کند.

انتخاب چندگانه در گزینه ی دسته بندی ها در دکان
انتخاب چندگانه در گزینه ی دسته بندی ها در دکان

اکنون فروشنده شما می تواند وقتی محصول خود را در داشبورد فروشنده آپلود می کند چندین دسته اضافه کند. تمام شد! این مقاله، همه چیز در مورد دسته بندی چندگانه دکان است.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه