تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

آموزش ایجاد محصول دیجیتال در دکان

آموزش ایجاد محصول دیجیتال در دکان
آموزش ایجاد محصول دیجیتال در دکان

فهرست مطالب آموزش ایجاد محصول دیجیتال در دکان

آیا به دنبال راهی برای ایجاد محصول دیجیتال در دکان هستید؟ افزونه دکان کامل ترین سیستم چند فروشندگی برای وردپرس و ووکامرس است. یک بازار آنلاین که خودش را مدیریت می‌کند. طراحی و رابط کاربری فوق العاده افزونه دکان همه چیز را برای مبتدیان آسان می‌سازد. آن قدر اتوماتیک است که فقط باید سفارشات را مرور کنید! و از قوی ترین سیستم چندفروشندگی وردپرس لذت ببرید. در این مقاله، به شما آموزش خواهیم داد که چگونه محصول دیجیتال را در دکان خود ایجاد کنید.

توجه : برای خرید افزونه دکان پرو اینجا کلیک کنید.

نحوه ایجاد محصول دیجیتال در دکان

می دانید که دکان روی ووکامرس کار می کند و تمام محصول و داده های آن توسط ووکامرس مدیریت می شود. از آنجایی که ووکامپرس از محصول دیجیتال یا قابل دانلود پشتیبانی می کند، ما آن را در داشبورد فروشنده نیز پیاده سازی کرده ایم. بنابر این فروشندگان می توانند محصولات دیجیتال و فیزیکی را از یک فروشگاه به فروش برسانند.

فعالسازی محصول قابل دانلود

در اینجا مراحلی برای یک فروشنده برای ایجاد یک محصول دیجیتال به صورت زیر می باشد:

در مرحله اول به داشبورد وردپرس خودتان وارد شوید. سپس به مسیر، محصولات بروید و روی دکمه افزودن محصول جدید کلیک کنید. اکنون عنوان محصول، قیمت و تمام مقادیر فیلد مشترک را وارد کنید. اکنون چک باکس دانلودی را فعال کنید.

فعالسازی محصول قابل دانلود در دکان
فعالسازی محصول قابل دانلود در دکان

انتخاب فایل ها و مدیریت محدودیت ها

انتخاب فایل ها و مدیریت محدودیت ها در دکان
انتخاب فایل ها و مدیریت محدودیت ها در دکان

نام: فیلد نام مشخص می کند که نام فایل دانلود شده چیست. دکان به شما این امکان را می دهد که نام خود را تعریف کنید زیرا ممکن است فایل اصلی را به چیزی مانند “new-album-updated-jan-12.zip” نام گذاری کنید و می خواهید کاربر فایل را به عنوان “آلبوم جدید” دانلود کند. بنابر این گزینه ای برای سرویس دهی و سازمان دهی بهتر برای شما وجود دارد. اگر فایل‌ ها را از سایت خودتان ارائه می‌ کنید، می ‌توانید روی انتخاب فایل کلیک کرده و انتخاب کنید. اما می ‌توانید فایل را از (Dropbox)، (Google Drive) یا هر سایت میزبانی فایل دیگری که دوست دارید نیز ارائه دهید.

محدودیت دانلود: مشتری چند بار می تواند محصول را دانلود کند.

دانلود انقضا: چند روزه لینک دانلود در دسترس خواهد بود.

پس از اتمام، گزینه ذخیره را بزنید.

تمام شد! این مقاله همه چیز در مورد ایجاد یک محصول دیجیتال است.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه