تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

آموزش تغییر قالب های ایمیل دکان

آموزش تغییر قالب های ایمیل دکان
آموزش تغییر قالب های ایمیل دکان

فهرست مطالب آموزش تغییر قالب های ایمیل دکان

آیا به دنبال راهی برای تغییر قالب های ایمیل دکان هستید؟ افزونه دکان کامل ترین سیستم چند فروشندگی برای وردپرس و ووکامرس است. یک بازار آنلاین که خودش را مدیریت می‌کند. طراحی و رابط کاربری فوق العاده افزونه دکان همه چیز را برای مبتدیان آسان می‌سازد. آن قدر اتوماتیک است که فقط باید سفارشات را مرور کنید! و از قوی ترین سیستم چندفروشندگی وردپرس لذت ببرید.

توجه : برای خرید افزونه دکان پرو اینجا کلیک کنید.

نحوه تغییر قالب های ایمیل دکان

دکان برای هر مرحله ضروری ایمیل ‌های اعلان را برای مدیریت و فروشندگان ارسال می‌ کند. این امکان برای یک مدیر وجود دارد که به صورت دستی تغییراتی در آن قالب های ایمیل ایجاد کند. برای لغو قالب پیش‌ فرض، مدیر باید یک پوشه در پوشه قالب ها ایجاد کند و فایل ‌های قالب اصلی را کپی کرده و در آنجا تغییر دهد.

نحوه لغو طرح های ایمیل برای دکان

مرحله اول:

به طور پیش فرض، طرح های ایمیل دکان در فهرست راهنمای (wp-content/plugins/dokan/templates/emails) قرار دارند. اکنون باید دایرکتوری ایمیل ها را کپی کرده و در اینجا (wp-content/themes/your-child-theme/dokan/emails) قرار دهیم.

مرحله دوم:

فایل قالب ها را از اینجا برای تمام اهداف آینده ویرایش کنید و پوشه ایمیل ها را در افزونه ها دست نخورده بگذارید. حالا مهم نیست که چند بار افزونه را به روز کنید، قالب های سفارشی شده شما از بین نمی روند.

توضیحات قالب ها برای ثبت نام فروشنده جدید در دکان

هنگامی که یک فروشنده جدید در دکان ثبت نام می کند، مدیر یک نامه اعلان از آن دریافت می کند. مدیر می تواند به صورت دستی آن قالب را از پوشه ایمیل در فایل (new-seller-registered.php) تغییر دهد. به طور پیش فرض محتوای فایل به صورت زیر است:

توضیحات قالب ها برای ثبت نام فروشنده جدید در دکان
توضیحات قالب ها برای ثبت نام فروشنده جدید در دکان

با فروشنده تماس بگیرید

هنگامی که یک مشتری سعی می کند از طریق فرم تماس از صفحه فروشگاه فروشندگان با فروشنده تماس بگیرد، آن فروشنده یک اعلان از مشتری دریافت می کند. مدیر می تواند به صورت دستی آن طرح را از پوشه ایمیل در فایل (contact-seller.php) تغییر دهد. به طور پیش فرض محتوای فایل به صورت زیر است:

با فروشنده تماس بگیرید در دکان
با فروشنده تماس بگیرید در دکان

اعلان محصول جدید اضافه شد

زمانی که فروشنده محصول را در وضعیت انتشار اضافه می کند، مدیر یک نامه اعلان از آن دریافت می کند. مدیر می تواند به صورت دستی آن طرح را از پوشه ایمیل در فایل (new-product.php) تغییر دهد. به صورت پیش فرض فایل به صورت زیر است:

اعلان محصول جدید اضافه شد در دکان
اعلان محصول جدید اضافه شد در دکان

اعلان محصول جدید در حالت انتظار

هنگامی که فروشنده محصول جدیدی را اضافه کرد که وضعیت معلق دارد، مدیر یک نامه اعلان از آن دریافت می کند. مدیر می تواند به صورت دستی آن الگو را از پوشه ایمیل در فایل (new-product-pending.php) تغییر دهد. به طور پیش فرض محتوای فایل به صورت زیر است:

اعلان محصول جدید در حالت انتظار در دکان
اعلان محصول جدید در حالت انتظار در دکان

اعلان محصول منتشر شد

هنگامی که مدیر محصول فروشندگان را بررسی می کند و آن را منتشر می کند، فروشنده یک ایمیل اعلان از آن دریافت می کند. مدیر می تواند به صورت دستی آن اعلان را از پوشه ایمیل در فایل (product-published.php) تغییر دهد. به طور پیش فرض محتوای فایل به صورت زیر است:

اعلان محصول منتشر شد در دکان
اعلان محصول منتشر شد در دکان

اعلانیه درخواست برداشت جدید

هنگامی که فروشنده درخواست انصراف می دهد، مدیر یک نامه اعلان از آن دریافت می کند. مدیر می تواند به صورت دستی آن طرح را از پوشه ایمیل ها در فایل (remove-new.php) تغییر دهد. به طور پیش فرض محتوای فایل به صورت زیر است:

اعلانیه درخواست برداشت جدید در دکان
اعلانیه درخواست برداشت جدید در دکان

اطلاعیه درخواست انصراف تایید شد

هنگامی که مدیر درخواست انصراف فروشنده را تأیید کرد، فروشنده یک نامه اعلان از آن دریافت می کند. مدیر می تواند به صورت دستی آن طرح را از پوشه ایمیل ها در فایل (remove-approve.php) تغییر دهد. به طور پیش فرض محتوای فایل به صورت زیر است:

اطلاعیه درخواست انصراف تایید شد در دکان
اطلاعیه درخواست انصراف تایید شد در دکان

اطلاعیه درخواست برداشت لغو شد

هنگامی که مدیر درخواست فروشنده را لغو می کند، فروشنده یک نامه اعلان از آن دریافت می کند. مدیر می تواند به صورت دستی آن طرح را از پوشه ایمیل ها در فایل (remove-cancel.php) تغییر دهد. به طور پیش فرض محتوای فایل به صورت زیر است:

اطلاعیه درخواست برداشت لغو شد در دکان
اطلاعیه درخواست برداشت لغو شد در دکان

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه