تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

گوگل: ما از امتیازهای ابزار سئو شخص ثالث برای رتبه بندی استفاده نمی کنیم

مسیر: 
گوگل: ما از امتیازهای ابزار سئو شخص ثالث برای رتبه بندی استفاده نمی کنیم
گوگل: ما از امتیازهای ابزار سئو شخص ثالث برای رتبه بندی استفاده نمی کنیم
گوگل: ما از امتیازهای ابزار سئو شخص ثالث برای رتبه بندی استفاده نمی کنیم

فهرست مطالب گوگل: ما از امتیازهای ابزار سئو شخص ثالث برای رتبه بندی استفاده نمی کنیم

گوگل از امتیازهای ابزار سئو شخص ثالث برای رتبه بندی جستجو استفاده نمی کند، اما این ابزارها همچنان بینش بهینه سازی مفیدی را ارائه می دهند. گوگل از امتیازات ابزارهای سئوی شخص ثالث برای رتبه بندی وب سایت ها استفاده نمی کند. با این حال، نمرات می تواند داده های مفیدی در مورد SEO و عملکرد ارائه دهد. درک سیستم امتیازدهی ابزار می تواند ارتباط آن را با نیازهای شما تعیین کند.

گوگل: ما از امتیازهای ابزار سئو شخص ثالث برای رتبه بندی استفاده نمی کنیم

در یکی از قسمت‌های اخیر «از Googlebot بپرس»، جان مولر، یک مدافع جستجو در گوگل، موضع شرکت را در مورد امتیازات از ابزارهای سئو شخص ثالث توضیح می‌دهد. مولر اظهار داشت که گوگل هنگام تصمیم‌گیری برای رتبه‌بندی یک سایت در نتایج جستجو، امتیازات مربوط به اعتبار یا هرزنامه بودن یک وب‌سایت را از ابزارهای سئو خارجی در نظر نمی‌گیرد. الگوریتم‌ها و ارزیابی‌های گوگل برای رتبه‌بندی جستجو مهم هستند، نه امتیازات شخص ثالث. همانطور که به توصیه های مولر نگاه می کنیم ، به یاد داشته باشید که حتی اگر گوگل از امتیازات دقیق استفاده نکند، داده های ابزارهای سئو می توانند به شما در بهبود بهینه سازی درون صفحه و خارج از صفحه کمک کنند.

ارزش امتیازات ابزار سئو

در حالی که گوگل امتیازات ابزارهای سئوی شخص ثالث را فاکتور نمی‌کند، مولر خاطرنشان می‌کند که این امتیازات می‌توانند نمای کلی از نحوه عملکرد سایت‌ها در مورد بهترین شیوه‌های سئو ارائه دهند. این امتیازها امتیازات داده اضافی را فراتر از آنچه که Google در مورد بهینه سازی سایت ها برای موتورهای جستجو ارائه می دهد ارائه می دهد. او توضیح داد:

«نمرات محاسبه شده شفاف می تواند برای تخمین جایگاه وب سایت شما یا اشاره به مسائل واقعی مفید باشد. آن‌ها می‌توانند در مراحل بعدی کمک کنند یا شاید حتی کار انجام شده را واجد شرایط کنند.»

مولر بر درک مکانیک سیستم امتیازدهی تاکید کرد زیرا می تواند به تعیین ارتباط ابزار با نیازهای شما کمک کند.

یک مثال گوگل: فانوس دریایی کروم

مولر از ابزار Chrome Lighthouse گوگل به عنوان ابزاری مفید یاد کرد که مستقیماً بر رتبه بندی تأثیر نمی گذارد. Lighthouse امتیازهایی را برای عملکرد وب سایت ایجاد می کند، اما گوگل از آنها برای رتبه بندی وب سایت ها در نتایج جستجو استفاده نمی کند. با این حال، مولر توضیح داد که نمرات عملکرد Lighthouse می تواند برای شما مفید باشد:

“نمره به طور شفاف بر اساس تست های مختلف ایجاد می شود که می توانید به آنها نگاه کنید. با امتیاز کلی، می توانید تخمین بزنید که وب سایت شما برای آن تست ها چقدر خوب عمل می کند.

امتیازات تجزیه و تحلیل وب سایت می تواند به شما در یافتن مشکلات کمک کند، مانند استفاده از متن لنگر بیش از حد کوتاه که می تواند بر ناوبری سایت تأثیر منفی بگذارد. اگرچه این نگرانی‌ها ممکن است مستقیماً بر موقعیت‌های رتبه‌بندی موتورهای جستجو تأثیر نگذارند، اما همچنان می‌توانند بر تجربه کاربر و نرخ کلیک تأثیر بگذارند.

به طور خلاصه

در حالی که گوگل از امتیاز ابزار سئو شخص ثالث برای تعیین رتبه بندی جستجو استفاده نمی کند، مولر اذعان می کند که این ابزارها سودمند هستند. نمرات به شما ایده ای از جایگاه سایت آنها می دهد، مسائل احتمالی را برجسته می کند و به ارزیابی موفقیت کار قبلی سئو کمک می کند. به نقل از مولر:

بار دیگر، نه، گوگل از امتیازات ابزارهای سئو شخص ثالث برای جستجو استفاده نمی کند. با این حال، این بدان معنا نیست که همه آنها بی فایده هستند.”

توصیه جدایی او درک سیستم امتیازدهی و استفاده از ابزارها به عنوان راهی برای بهبود عملکرد و تجربه کاربر به جای تاکتیک مستقیم برای افزایش رتبه جستجو است.

جستجو
×
پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه