تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

Google خط‌مشی‌های رتبه‌بندی محصول را در مورد محتوای خودکار هوش مصنوعی به‌روزرسانی می‌کند

Google خط‌مشی‌های رتبه‌بندی محصول را در مورد محتوای خودکار هوش مصنوعی به‌روزرسانی می‌کند
Google خط‌مشی‌های رتبه‌بندی محصول را در مورد محتوای خودکار هوش مصنوعی به‌روزرسانی می‌کند

فهرست مطالب Google خط‌مشی‌های رتبه‌بندی محصول را در مورد محتوای خودکار هوش مصنوعی به‌روزرسانی می‌کند

براساس Google در خط‌مشی‌های به‌روزرسانی رتبه‌بندی محصول، محتوای خودکار و تولید شده توسط هوش مصنوعی در مرورها باید به‌عنوان هرزنامه برچسب‌گذاری شود. گوگل خط‌مشی‌های رتبه‌بندی محصول خود را به‌روزرسانی کرده و دستورالعمل‌هایی را برای محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی در بررسی‌ها معرفی کرده است. اجرای خط مشی جدید شامل ترکیبی از ارزیابی های خودکار و انسانی با استفاده از الگوریتم های یادگیری ماشینی و کارشناسان آموزش دیده ویژه است. نقض این خط‌مشی‌ها ممکن است منجر به عدم تایید محتوا، هشدارها یا تعلیق حساب شود.

Google خط‌مشی‌های رتبه‌بندی محصول را در مورد محتوای خودکار هوش مصنوعی به‌روزرسانی می‌کند

گوگل خط‌مشی‌های رتبه‌بندی محصول خود را که از ۲۸ اوت ۲۰۲۳ در زمینه هوش مصنوعی (AI) و محتوای خودکار اعمال می‌شود، به‌روزرسانی کرده است. ستایش به Duane Forrester، که به روز رسانی خط مشی را در توییتر مشاهده کرد و به اشتراک گذاشت .

بررسی های خودکار و تولید شده توسط هوش مصنوعی

این افزوده روشن می کند که بررسی های ایجاد شده توسط یک برنامه خودکار یا برنامه هوش مصنوعی مجاز نیستند و باید به عنوان هرزنامه علامت گذاری شوند.

محتوای خودکار : مرورهایی را که عمدتاً توسط یک برنامه خودکار یا برنامه هوش مصنوعی ایجاد می‌شوند، مجاز نمی‌دانیم. اگر چنین محتوایی را شناسایی کرده اید، باید با استفاده از این <is_spam> ویژگی به عنوان هرزنامه در فید شما علامت گذاری شود.

اجرای سیاست های به روز شده

برای اطمینان از انطباق، Google روش‌های ارزیابی خودکار و انسانی را ترکیب می‌کند. الگوریتم‌های یادگیری ماشینی از این تلاش پشتیبانی می‌کنند در حالی که کارشناسان آموزش‌دیده ویژه با موارد پیچیده‌تری که به زمینه نیاز دارند سر و کار دارند. اقدامات علیه نقض‌ها می‌تواند از عدم تأیید محتوا یا بررسی‌های نقض‌کننده، صدور اخطار یا تعلیق حساب‌ها برای تخلفات مکرر یا شدید باشد. اگر هر تصویری به دلیل نقض خط‌مشی پرچم‌گذاری شود، محتوای بازبینی مربوطه نیز مسدود خواهد شد.

دستورالعمل های رتبه بندی محصول اضافی

هدف خط‌مشی‌های رتبه‌بندی محصول موجود حفظ اصالت، قانونی بودن و اخلاقی بودن بررسی‌ها در پلتفرم خود است. این خط‌مشی‌ها موضع Google را در برابر هرزنامه‌ها برجسته می‌کنند و از کاربران می‌خواهند که متن نامربوط، تکراری یا بی‌معنی را با استفاده از ویژگی <is_spam> به‌عنوان هرزنامه پرچم‌گذاری کنند. این خط‌مشی‌ها همچنین محصولات خطرناک یا اعمال و بررسی محصولات بالقوه مضر یا به طور گسترده غیرقانونی تحت نظارت را ممنوع می‌کند.

برای محافظت از بازبین‌ها، این خط‌مشی از اشتراک‌گذاری اطلاعات شخصی و محرمانه، شماره تلفن، آدرس ایمیل یا نشانی‌های اینترنتی در محتوای بازبینی جلوگیری می‌کند. برای اطمینان از محیط بازبینی تمیز و محترمانه، خط‌مشی‌های Google استفاده از زبان‌های زشت، توهین‌آمیز، توهین‌آمیز، محتوای خشونت‌آمیز یا افتراآمیز و حملات شخصی را ممنوع می‌کند. قوانین به صراحت بیان می کنند که نظراتی را که ناشی از تضاد منافع یا حاوی اظهارات غیر معتبر است، ارسال نکنید.

این شامل نظرات پرداخت شده، نوشته شده توسط کارمندان، یا نوشته شده توسط افرادی است که علاقه خاصی به محصول دارند. محتوای غیرقانونی، از جمله پیوندهای غیرقانونی یا آنهایی که به بدافزارها، ویروس ها یا نرم افزارهای مضر مرتبط هستند، اکیداً ممنوع است. مطابق با استانداردهای ایمنی Google، این خط‌مشی به‌شدت محتوای غیراخلاقی جنسی را در بازبینی‌ها ممنوع می‌کند، قول حذف فوری و در موارد مربوط به خردسالان، گزارش دادن به مجریان قانون و مرکز ملی کودکان گمشده و استثمار شده را می‌دهد.

نظراتی که حق نسخه برداری، علامت تجاری یا سرقت ادبی را نقض می کنند نیز با دستورالعمل ها مغایرت دارند. خط‌مشی Google به شدت با سخنان مشوق عداوت و تنفر، تبلیغات متقابل محصولات یا وب‌سایت‌های نامرتبط، بررسی‌های خارج از موضوع، جعل هویت و محتوای تکراری مخالفت می‌کند. در رابطه با زبان، نظرات باید به زبان اصلی ارسال شوند و گوگل گزینه های ترجمه را برای کاربران ارائه می دهد.

حفظ اصالت

خط‌مشی‌های به‌روز شده گوگل نیاز روزافزون به محتوای واقعی و ساخته‌شده توسط انسان را برجسته می‌کند که به راحتی از محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی خودکار متمایز شود. این امر بر نقش انسان در سیستم‌های بررسی و رتبه‌بندی تأکید می‌کند و کاربرد بررسی‌های تولید شده توسط هوش مصنوعی را محدود می‌کند، که می‌تواند بر نحوه تبلیغ برخی از کسب‌وکارها محصولاتشان تأثیر بگذارد. این تعهد به اطمینان از قابل اعتماد بودن اطلاعات و نظرات در نتایج جستجوی Google کمک می کند، که برای کسب و کارهای آنلاین و اعتماد مصرف کنندگان ضروری است.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه