تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

Google Topic Authority: یک سیستم رتبه بندی SEO برای سایت های خبری

Google Topic Authority: یک سیستم رتبه بندی SEO برای سایت های خبری
Google Topic Authority: یک سیستم رتبه بندی SEO برای سایت های خبری

فهرست مطالب Google Topic Authority: یک سیستم رتبه بندی SEO برای سایت های خبری

Google اطلاعات جدیدی را در مورد سیستم رتبه‌بندی «مقامات موضوع» که محتوای مرتبط و خبره را ارائه می‌کند، به نفع انتشارات محلی و گزارش‌های اصلی نشان می‌دهد. گوگل اطلاعات جدیدی در مورد یک سیستم رتبه بندی به نام «مقامات موضوعی» به اشتراک می گذارد. سیستم Topic Authority نشریات محلی و منطقه‌ای را در اولویت قرار می‌دهد و از گزارش‌های اصلی تیم‌های خبری آشنا با مکان و موضوع حمایت می‌کند. ناشران باید پوشش عالی در یک حوزه تخصصی خاص ارائه دهند تا بتوانند با موضوع مرجع موفق شوند.

Google Topic Authority: یک سیستم رتبه بندی SEO برای سایت های خبری

گوگل اطلاعات جدیدی در مورد یک سیستم رتبه بندی به نام «مقامات موضوعی» منتشر کرده است. هدف این سیستم ارائه محتوای مرتبط‌تر، تخصصی‌تر و آگاه‌تر در جستجوی Google و اخبار برای درخواست‌های مربوط به موضوعات تخصصی است.

چرا موضوع مرجع؟

راه اندازی موضوع مرجع تلاشی برای مقابله با چالش رایجی است که کاربران Google هنگام جستجوی پوشش معتبر در مورد موضوعات خاص با آن روبرو هستند. به عنوان مثال، کاربرانی که به دنبال تفسیر متخصص در مورد یک گزارش اقتصادی یا اخبار محلی در مورد یک فاجعه در منطقه خود هستند، اغلب ترکیبی از پوشش عمومی را پیدا می‌کنند که به طور بالقوه آثار علمی بیشتری توسط نشریات با تخصص خاص در این زمینه‌ها را پنهان می‌کند.

سیستم Topic Authority به Google اجازه می دهد تا نتایج اخبار محلی بیشتری را ارائه دهد. این به Google کمک می کند تا محتوای نشریات محلی و منطقه ای را در اولویت قرار دهد و پوشش مناسب تری را برای خوانندگان فراهم کند. به عنوان مثال، در یک سیل در منطقه کاربر، سیگنال مرجع موضوع محتوای نشریات محلی را که به طور منظم موضوعات آن منطقه را پوشش می دهند، اولویت بندی می کند. علاوه بر این، تاکید بر موضوع مرجع به این معنی است که گزارش اصلی از تیم های خبری آشنا با مکان و موضوع به احتمال زیاد ظاهر می شود.

گوگل می گوید ناشران محلی برای رویدادهای خبری تحت پوشش در منطقه خود دید بیشتری دریافت می کنند. ناشران با تخصص خاص می توانند وقتی محتوای آنها به یک خبر در مورد یک زمینه تخصصی مرتبط باشد، همین انتظار را داشته باشند . علیرغم اینکه فهرست خود را در راهنمای رسمی گوگل برای سیستم های رتبه بندی ندارد ، رابط جستجوی این شرکت می گوید که Topic Authority چندین سال است که مورد استفاده قرار گرفته است.

بازکردن نحوه عملکرد موضوع مرجع

سیستم Topic Authority از طیف وسیعی از سیگنال ها برای سنجش سطح تخصص یک نشریه در زمینه های خاص استفاده می کند. سیگنال های اولیه عبارتند از:

قابل توجه بودن برای یک موضوع یا مکان : سیستم‌های Google می‌توانند بفهمند که آیا یک نشریه به موضوعات یا حوزه‌های خاصی مرتبط است یا خیر.

نفوذ و گزارش اصلی : سیستم Google نحوه استناد ناشران دیگر به گزارش اصلی یک وب سایت را در نظر می گیرد.

شهرت منبع : Google تاریخچه یک منبع را از گزارش های با کیفیت بالا و توصیه های منابع متخصص، مانند انجمن های حرفه ای، ارزیابی می کند.

توصیه هایی برای ناشران

Google به ناشرانی که قصد موفقیت با موضوع مرجع را دارند توصیه می‌کند به ارائه پوشش عالی در زمینه‌ها و موضوعاتی که به خوبی می‌دانند ادامه دهند. همانطور که Topic Authority بر نتایج جستجو تأثیر می گذارد، مشاهده تغییرات در پویایی کشف و توزیع اخبار جالب بوده است. با تاکید بر پوشش محلی و تخصصی، موضوع مرجع به تمرکز مجدد بر گزارشات عمیق و تجدید حیات روزنامه نگاری تخصصی منجر شده است.

تاثیر بالقوه بر استراتژی های سئو

Topic Authority لایه دیگری را به ترکیب استراتژیک برای متخصصان سئو اضافه می کند. این بر اهمیت تخصص، نفوذ و شهرت یک نشریه تاکید می کند و با تلاش های مداوم Google برای ارتقای محتوای با کیفیت هماهنگ است. واضح است که روزهای استراتژی های محتوای عمومی و یکسان به سر آمده است و کسانی که در زمینه تولید محتوای معتبر در حوزه تخصصی خود سرمایه گذاری می کنند، موقعیت خوبی برای بهره مندی از مزایای این سیستم رتبه بندی جدید خواهند داشت.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه