تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

گوگل نام های سایت را برای زیر دامنه ها در همه دستگاه ها به چهار زبان گسترش می دهد

گوگل نام های سایت را برای زیر دامنه ها در همه دستگاه ها به چهار زبان گسترش می دهد
گوگل نام های سایت را برای زیر دامنه ها در همه دستگاه ها به چهار زبان گسترش می دهد

فهرست مطالب گوگل نام های سایت را برای زیر دامنه ها در همه دستگاه ها به چهار زبان گسترش می دهد

درباره پشتیبانی Google از نام‌های سایت برای زیردامنه‌ها در همه دستگاه‌ها به چهار زبان، به‌علاوه راه‌حلی برای نام‌های سایت ترجیحی، بیاموزید. گوگل پشتیبانی از نام سایت ها را در همه دستگاه ها به چهار زبان انگلیسی، فرانسوی، آلمانی و ژاپنی گسترش می دهد. اسناد جدید استفاده از ویژگی alternateName را در داده های ساختار یافته وب سایت تشویق می کند. گوگل در حال کار بر روی یک مشکل شناخته شده با صفحات داخلی است.

گوگل نام های سایت را برای زیر دامنه ها در همه دستگاه ها به چهار زبان گسترش می دهد

گوگل به‌روزرسانی‌هایی را برای سیستم نام‌گذاری سایت منتشر کرد، با پشتیبانی گسترده از زیر دامنه‌ها در همه دستگاه‌ها به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی و ژاپنی.

ما پشتیبانی از زیر دامنه ها را گسترش داده ایم و اطلاعات بیشتری در مورد نحوه عملکرد نام سایت ها در جستجو جمع آوری کرده ایم. در پست وبلاگ در https://t.co/qo2iP0VH67 و در اسناد ما در https://t.co/AGkfEeHDSU #google #seo بیشتر بیاموزید .

راهنمای نام های سایت به روز شده

در یک پست وبلاگ اخیر، این غول فناوری خاطرنشان کرد که ظرفیت سیستم را برای انتخاب دقیق نشان دهنده سایت ها در نتایج جستجو بهبود بخشیده است. این ویژگی که در ماه مه معرفی شد ، محدود به دستگاه های تلفن همراه بود و تنها تعداد انگشت شماری از زبان ها را شامل می شد. اکنون، این سیستم در همه دستگاه‌ها و زبان‌های تحت پوشش کار می‌کند. آخرین به روز رسانی سیستم نام سایت نشان دهنده تعهد گوگل به افزایش تجربه جستجوی کاربر است.

Google توصیه می‌کند که مؤثرترین راه برای پیشنهاد نام سایت ترجیحی، از طریق داده‌های ساختار یافته وب‌سایت است که در مستندات نام سایت به تفصیل آمده است . این شرکت اکنون این اسناد را به روز کرده است تا استفاده مکرر از ویژگی alternateName را تشویق کند. این به‌روزرسانی به‌ویژه زمانی مفید است که نام سایت ترجیحی در دسترس نباشد، مانند زمانی که دو سایت جهانی با یک نام مشترک هستند. ارائه یک نام جایگزین در چنین مواردی به سیستم گوگل اجازه می دهد تا گزینه های دیگری را در نظر بگیرد.

راه‌حل برای نام‌های غیرقابل دسترس سایت

این غول فناوری همچنین به یک مشکل بالقوه پرداخته است که در آن نه نام سایت ترجیحی یا جایگزین انتخاب شده است. این ممکن است در صورتی رخ دهد که نامی منحصر به فرد، مختصر یا معمولاً با یک سایت خاص مرتبط نباشد. اسناد گوگل اکنون یک راه حل پیشنهاد می کند: ارائه یک نام دامنه یا زیر دامنه به عنوان نام سایت. اما، قبل از تلاش برای رفع این مشکل، گوگل از کاربران می‌خواهد بررسی کنند که آیا نام‌های ترجیحی و ثانویه از طریق داده‌های ساختاری وب‌سایت ارائه شده و توسط منابع دیگر در صفحه اصلی شما پشتیبانی می‌شوند یا خیر.

موضوع صفحات داخلی

Google همچنین در حال حاضر در حال اصلاح یک مشکل شناخته شده است که در آن نام سایت نمایش داده شده در صفحه اصلی ممکن است برای سایر صفحات سایت یکسان نباشد. برای رفع این نگرانی، به‌روزرسانی پیش‌بینی می‌شود و Google به کاربران اطمینان می‌دهد که نام سایت ترجیحی در صفحه اصلی باید در نهایت در تمام صفحات داخلی ظاهر شود.

گوگل بازخورد کاربران را تشویق می کند

این شرکت قصد دارد پشتیبانی از نام سایت را به همه زبان‌ها در سراسر جهان گسترش دهد. Google کاربران را تشویق می‌کند تا برای پرسش‌ها یا نگرانی‌های خود، در انجمن راهنمای جستجوی مرکزی پست کنند. با گسترش زبان ها و دستگاه ها، سایت شما دارای پتانسیل گسترده تری است. تمرکز گوگل بر ارائه نام های دقیق و معرف سایت ها، تجربه جستجو را برای کاربران بهبود می بخشد و به آنها کمک می کند تا سایت شما را راحت تر پیدا کنند. راه حل پیشنهادی برای نام های سایت انتخاب نشده می تواند به ویژه برای برخی مفید باشد.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه