تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

4 به‌روزرسانی Google Chrome برای جستجوی پیشرفته موبایل

4 به‌روزرسانی Google Chrome برای جستجوی پیشرفته موبایل
4 به‌روزرسانی Google Chrome برای جستجوی پیشرفته موبایل

فهرست مطالب 4 به‌روزرسانی Google Chrome برای جستجوی پیشرفته موبایل

درباره آخرین به‌روزرسانی Google Chrome برای بهبود تجربه جستجوی تلفن همراه، از جمله روشی جدید برای کشف جستجوهای پرطرفدار، بیشتر بیاموزید. Google Chrome برای تلفن همراه جستجوهای مرتبط را در صفحه وب فعلی که کاربر در حال مرور آن است معرفی کرده است. جستجوهای پرطرفدار Google از نوار آدرس در Android قابل دسترسی هستند و برنامه‌هایی برای عرضه بعدی iOS وجود دارد. کروم تعداد پیشنهادهای جستجوی نمایش داده شده در نوار آدرس را از شش به ده افزایش داده است که در اندروید و iOS در دسترس هستند.

4 به‌روزرسانی Google Chrome برای جستجوی پیشرفته موبایل

برای افزایش تجربه جستجوی کاربران تلفن همراه، گوگل از ویژگی ها و به روز رسانی های جدیدی برای مرورگر موبایل کروم رونمایی کرده است. این پیشرفت‌ها محتوای مرتبط را پیشنهاد می‌کنند، موضوعات پرطرفدار را برجسته می‌کنند و پیشنهادهای جستجو را گسترش می‌دهند.

دریافت پیشنهادات جستجو

Chrome در پلتفرم‌های iOS و Android اکنون پیشنهادات جستجوی مرتبط با صفحه وب را که کاربر مشاهده می‌کند ارائه می‌کند. این ویژگی بخش جدیدی «مربوط به این صفحه» را ارائه می‌کند که گزینه‌های جستجوی بیشتری را برای محتوایی که کاربران مرور می‌کنند ارائه می‌دهد. به عنوان مثال، فرض کنید کاربری در حال بررسی یک پست وبلاگ از گوگل است و روی نوار آدرس کروم کلیک می کند. مرورگر سایر جستجوهای مرتبط درباره به‌روزرسانی‌های Chrome و سابقه نسخه را نمایش می‌دهد.

جستجوهای پرطرفدار Google را مرور کنید

ویژگی دوم که فقط در Chrome for Android موجود است، جستجوهای پرطرفدار Google را مستقیماً در نوار آدرس کروم گنجانده است. برای دسترسی به این ویژگی، کاربر باید یک برگه جدید باز کند، روی نوار آدرس ضربه زده و به پایین اسکرول کند تا آنچه در حال حاضر محبوب است را پیدا کند. با کلیک بر روی یک جستجوی پرطرفدار، نتایج جامعی برای موضوع انتخاب شده به دست می‌آید. کروم قصد دارد این ویژگی را در اواخر سال برای کاربران iOS عرضه کند.

از لمس برای جستجو استفاده کنید

سومین به‌روزرسانی، بهبود ویژگی «Touch to Search» اندروید است که چندین سال پیش معرفی شد. این تابع به کاربران امکان می دهد یک کلمه یا عبارت را مستقیماً از یک صفحه وب جستجو کنند. با به‌روزرسانی، «لمس برای جستجو» اکنون چرخ فلکی از جستجوهای مرتبط را نمایش می‌دهد و به کاربران امکان می‌دهد به سرعت به اطلاعات اضافی در مورد موضوع انتخابی دسترسی پیدا کنند. کاربران می‌توانند ترجمه‌های سریع، زمینه مفید درباره اصطلاحات یا مکان‌های ناآشنا، تعاملات لمسی استاندارد، و کنترل تنظیمات بصری‌تر را دریافت کنند.

پیشنهادات بیشتر را کاوش کنید

در نهایت، زمانی که کاربران شروع به تایپ کردن در نوار آدرس می کنند، Chrome تعداد پیشنهادات خود را افزایش داده است. به جای شش مورد قبلی، کاربران iOS و Android اکنون ده پیشنهاد خواهند داشت که مرتبط ترین آنها ابتدا ظاهر می شود.

مناطق جدید برای بهینه سازی

پیشرفت‌های جستجو و ویژگی‌های جدید برای کاربران تلفن همراه Google Chrome ممکن است بر نحوه تعامل آنها با جستجو و نوع محتوایی که آنلاین کشف می‌کنند تأثیر بگذارد. بازاریابان باید استراتژی های خود را تنظیم کنند تا اطمینان حاصل شود که محتوای آنها در جستجوهای مرتبط و موضوعات پرطرفدار ظاهر می شود و دید و تعامل کاربر را افزایش می دهد. علاوه بر به‌روزرسانی‌های Chrome، Google همچنین قابلیت‌های جدیدی را برای Search Generative Experience (SGE) اعلام کرد .

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه