تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

آموزش ایجاد گزارش درآمد و برداشت فروشنده در دکان

آموزش ایجاد گزارش درآمد در دکان
آموزش ایجاد گزارش درآمد در دکان

فهرست مطالب آموزش ایجاد گزارش درآمد و برداشت فروشنده در دکان

آیا به دنبال راهی برای ایجاد گزارش درآمد و برداشت فروشنده در دکان هستید؟ افزونه دکان کامل ترین سیستم چند فروشندگی برای وردپرس و ووکامرس است. یک بازار آنلاین که خودش را مدیریت می‌کند. طراحی و رابط کاربری فوق العاده افزونه دکان همه چیز را برای مبتدیان آسان می‌سازد. آن قدر اتوماتیک است که فقط باید سفارشات را مرور کنید! و از قوی ترین سیستم چندفروشندگی وردپرس لذت ببرید. در این مقاله، به شما آموزش خواهیم داد که چگونه گزارش درآمد و برداشت فروشنده را در دکان ایجاد کنید.

توجه : برای خرید افزونه دکان پرو اینجا کلیک کنید.

نحوه ایجاد گزارش درآمد و برداشت فروشنده در دکان

شما، فروشندگان از داشبورد فروشنده می توانند گزارش های مفید مختلفی را برای فروشگاه دکان خود ایجاد کنند. آنها به شما در لحظات حساس و همچنین درک وضعیت فروشگاه خود کمک می کنند. برای ایجاد گزارش ها به مسیر، داشبورد فروشنده –> گزارشات –> بیانیه بروید.

نحوه ایجاد گزارش درآمد و برداشت فروشنده در دکان
نحوه ایجاد گزارش درآمد در دکان

شما می توانید با کلیک بر روی گزینه های ” از ” و ” به “، بازه زمانی بیانیه خود را انتخاب کنید. تاریخ مورد نظر خود را انتخاب کنید و روی دکمه نمایش کلیک کنید. این عمل بیانیه ای از درآمد شما ایجاد می کند و مبالغی را که  در آن دوره برداشت کرده اید نشان می دهد. همچنین شما می توانید فروش را روزانه ببینید:

انتخاب فروش روزانه در دکان
فروش روزانه در دکان

انتخاب گزینه بالا ترین فروش:

انتخاب بالا ترین فروش در دکان
بالا ترین فروش در دکان

انتخاب گزینه بالاترین درآمد:

انتخاب بالاترین درآمد در دکان
بالاترین درآمد در دکان

همچنین می توانید این گزارشات را با کلیک بر روی دکمه “برون ریزی همه” دریافت کنید. این کار یک فایل (CSV) برای شما ایجاد می کند.

صادر کردن همه گزارشات در دکان
صادر کردن همه گزارشات در دکان

بیانیه گزارش شده به وضوح تاریخ ها، شناسه سفارش، نوع (تراز اولیه، برداشت یا سفارش)، مبلغ فروش، مبلغ به دست آمده و موجودی نهایی را نشان می دهد. تمام شد! این آموزش همه چیز در مورد ایجاد گزارش درآمد در دکان است.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه