تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

ByteDance پلاگین CapCut را برای ChatGPT منتشر کرد

ByteDance پلاگین CapCut را برای ChatGPT منتشر کرد
ByteDance پلاگین CapCut را برای ChatGPT منتشر کرد

فهرست مطالب ByteDance پلاگین CapCut را برای ChatGPT منتشر کرد

ببینید چگونه پلاگین CapCut جدید ByteDance به کاربران ChatGPT اجازه می‌دهد ویدیوهای تولید شده توسط هوش مصنوعی را با یک درخواست برای TikTok و رسانه‌های اجتماعی ایجاد کنند. ByteDance پلاگین ChatGPT را برای نرم افزار ویدیویی خود CapCut منتشر کرد. این افزونه به کاربران ChatGPT این امکان را می‌دهد تا با هوش مصنوعی ویدیو تولید کنند، از اسکریپت گرفته تا محصول نهایی. سلب مسئولیت اشاره می کند که کاربران مسئول تمام محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی هستند.

ByteDance پلاگین CapCut را برای ChatGPT منتشر کرد

ByteDance، شرکت مادر، نرم افزار ویرایش ویدیوی محبوب خود CapCut را به عنوان یک افزونه برای کاربران ChatGPT منتشر کرده است. این افزونه جدید از هوش مصنوعی مولد برای ایجاد هر چیزی که برای انتشار محتوای ویدیویی در TikTok و سایر کانال‌های اجتماعی نیاز دارید، استفاده می‌کند. برای توصیف موضوع، موضوع یا هدف ویدیو فقط به یک دستور یک جمله نیاز است. اما برای نتایج با کیفیت بالاتر، هرچه درخواست شما دقیق تر و دقیق تر باشد، بهتر است.

CapCut، ابزاری با بیش از 200 میلیون کاربر ، توصیه های زیر را در مورد استفاده از افزونه خود با ChatGPT برای دریافت محتوای ویدیوی مورد نظر خود ارائه می دهد.

نمونه ای از تولید ویدئو با هوش مصنوعی با استفاده از CapCut و ChatGPT

من از دستور زیر برای آزمایش افزونه استفاده کردم: به یک ویدیو برای توضیح SEO برای مبتدیان نیاز دارم . ChatGPT در اولین پاسخ خود می‌خواست ایده اسکریپت ویدیو را ارائه دهد و نسبت تصویر مورد نظر من را تأیید کند. هنگامی که من با نسبت یک ویدیوی TikTok پاسخ دادم، CapCut پیوندی به نتایج ایجاد کرد. همچنین پیوندی به یک آدرس ایمیل برای ارائه بازخورد در مورد ویدیویی که افزونه و ChatGPT ایجاد کرده‌اند، داده است. با لود شدن ویدیو، CapCut یک معرفی سریع از ویژگی های آن ارائه کرد.

بعد از اینکه با حساب TikTok خود وارد شدم، می‌توانم محتوای ویدیویی را پیش‌نمایش یا ویرایش کنم. اما ابتدا CapCut یک سلب مسئولیت در مورد اینکه چه کسی مسئول مشکلات ناشی از خروجی هوش مصنوعی است ارسال کرد. CapCut همچنین اجازه ذخیره ورودی ها و خروجی ها را برای بهبود مدل های داده های آموزشی/AI درخواست کرد.

.بدون هیچ مشخصاتی فراتر از ایده ساده من و نسبت ابعاد، ویدیویی با اسکریپت، صداگذاری، موسیقی متن، زیرنویس‌ها و آنچه که به نظر می‌رسد ترکیبی از فیلم‌های استوک و میم‌ها باشد تولید کرد. اگر کنجکاو هستید که چگونه به نتیجه رسیده است، در اینجا خروجی ویدیو ایجاد شده توسط پلاگین CapCut ChatGPT است. در حالی که یک نقطه شروع عالی است، اما جای پیشرفت دارد.

استفاده از هوش مصنوعی برای تولید محتوای ویدیویی

پلاگین CapCut که به تازگی برای کاربران ChatGPT منتشر شده است، ترکیب قابل توجهی از قابلیت هوش مصنوعی و یک رابط کاربر پسند را نشان می دهد، که فرآیند ایجاد ویدیو را برای کاربران در تمام سطوح مهارت ساده می کند. با یک دستور ساده یک جمله ای، کاربران می توانند ویدیوهای کاملی با ویژگی هایی مانند صداگذاری، موسیقی متن و ترکیبی از عناصر بصری تولید کنند.

چه یک تولید کننده محتوای با تجربه باشید که به دنبال خودکار کردن برخی از جنبه های فرآیند خود هستید یا یک تازه کار که سعی می کند به دنیای محتوای ویدیویی نفوذ کند، افزونه CapCut ابزاری است که ارزش کاوش را دارد.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه