تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

Brave Search روابط را با Bing قطع می کند و مستقل می شود

مسیر: 
Brave Search روابط را با Bing قطع می کند و مستقل می شود
Brave Search روابط را با Bing قطع می کند و مستقل می شود
Brave Search روابط را با Bing قطع می کند و مستقل می شود

فهرست مطالب Brave Search روابط را با Bing قطع می کند و مستقل می شود

Brave Search به استقلال کامل دست می یابد و تنها بر اساس شاخص خود عمل می کند و حریم خصوصی کاربر و شفافیت در نتایج جستجو را تقویت می کند. Brave Search به استقلال کامل دست یافته است، اکنون بر اساس شاخص خود کار می کند و دیگر به موتورهای جستجوی دیگر مانند Bing متکی نیست. Brave Search به سرعت شاخص خود را افزایش داده است، به طور متوسط ​​​​22 میلیون جستجو در روز، و قصد دارد API خود را در آینده راه اندازی کند. Brave Search که متعهد به حفظ حریم خصوصی و شفافیت است، داده های شما را ردیابی یا نمی فروشد.

Brave Search روابط را با Bing قطع می کند و مستقل می شود

Brave Search، فرزند مرورگر Brave متمرکز بر حریم خصوصی، جهش قابل توجهی را در تکامل خود اعلام کرده است. اکنون از دیگر موتورهای جستجو استقلال کامل دارد که یک دستاورد قابل توجه در دنیای جستجو است.

جستجوی شجاعانه: تاریخچه مختصر

سفر به سمت استقلال برای Brave Search در سال 2021 پس از خرید موتور جستجو و تیم توسعه Tailcat آغاز شد. برای ایجاد یک موتور جستجوی کاملاً مستقل، Brave مسیری را آغاز کرد که با راه‌اندازی Brave Search Beta در ژوئن 2021 به اوج خود رسید. این موتور جستجو به عنوان جایگزینی شفاف و متمرکز بر حریم خصوصی برای غول‌های جستجوی معتبری مانند گوگل راه‌اندازی شد. از زمان معرفی، تیم Brave ویژگی های متعددی را به موتور جستجوی خود معرفی کرده است.

اینها عبارتند از Discussions که به مکالمات انسان واقعی اجازه می‌دهد در نتایج جستجو ظاهر شوند، Brave Search Goggles برای نتایج سفارشی‌شده، Brave Search Summarizer برای نتایج سریع مبتنی بر هوش مصنوعی. به سرعت به امروز، Brave Search به یک لحظه مهم رسیده است. اکنون موتور جستجو برای همه نتایج کاملاً به فهرست خود متکی است. پیش از این، حدود 7 درصد از پرس و جوها از جستجوی بینگ تهیه می شد، اما Brave اکنون تمام اتصالات به Bing API را قطع کرده است و استقلال آن را تقویت کرده است. پروژه کشف وب در رسیدن به این نقطه عطف بسیار موثر بوده است. این پروژه با اجازه دادن به کاربران برای مشارکت در داده‌های مرور به صورت ناشناس به رشد فهرست Brave Search کمک کرده است.
Brave Search روزانه 22 میلیون درخواست را مدیریت می کند ، که گواهی بر پایگاه کاربران به سرعت در حال گسترش آن است.

چرا استقلال مهم است

افزایش هزینه ها و عدم قطعیت ها در مورد دسترسی API Bing انگیزه های مهمی برای Brave در تلاش برای استقلال بود. اما مزایای آن فراتر از صرفه جویی در هزینه است. مستقل بودن به این معنی است که Brave کنترل کاملی بر موتور جستجوی خود دارد و فهرست آن تمام نتایج جستجو را تقویت می کند. با نگاهی به آینده، Brave قصد دارد تا Brave Search API را راه‌اندازی کند و به توسعه‌دهندگان و شرکت‌ها دسترسی داشته باشد. با این حال، جزئیات مربوط به قیمت و در دسترس بودن گزینه رایگان هنوز اعلام نشده است.
Brave قصد دارد موتور جستجوی خود را به عنوان ابزار جستجوی اصلی در مرورگر خود نگه دارد و آن را برای همه رایگان نگه دارد. این شرکت در حال کار بر روی نسخه ای از موتور جستجوی خود با تبلیغات و در نظر گرفتن نسخه پولی بدون تبلیغات است.

به طور خلاصه

Brave Search با تکیه بر شاخص خود و نه به شرکت های بزرگ موتورهای جستجو کار بزرگی است. چیزی که Brave Search را متفاوت می کند این است که شرکتی که در پشت آن قرار دارد کاربران را تحت کنترل قرار می دهد و در مورد نحوه عملکرد آن باز است، چیزی که در صنعتی که توسط شرکت های بزرگ اداره می شود رایج نیست. همانطور که Brave به ایده های جدید ادامه می دهد، می تواند نحوه یافتن اطلاعات آنلاین را تغییر دهد.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه