تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

آموزش استفاده از ابزارک های المنتور در ویرایشگر کلاسیک وردپرس

آموزش استفاده از ابزارک های المنتور در ویرایشگر کلاسیک وردپرس
آموزش استفاده از ابزارک های المنتور در ویرایشگر کلاسیک وردپرس

فهرست مطالب آموزش استفاده از ابزارک های المنتور در ویرایشگر کلاسیک وردپرس

آیا به دنبال راهی برای استفاده از ابزارک های المنتور در ویرایشگر کلاسیک وردپرس هستید؟ المنتور و سایر ویرایشگر ها به شما کمک می ‌کنند تا وبسایت خود را بدون نیاز به کد نویسی ایجاد کنید. المنتور ویژگی‌ ها و قابلیت های زیادی را برای ایجاد صفحات وبسایت به شما ارائه می ‌دهد. اما گاهی اوقات المنتور نمی ‌تواند طرح مورد نیاز شما را ایجاد کند. به خصوص هنگامی که صفحات پویا را اضافه می ‌کنید، در این شرایط باید از ویرایشگر پیش ‌فرض کلاسیک وردپرس استفاده کنید.

خبر خوب این است که می ‌توانید از ابزارک های المنتور در ویرایشگر پیش ‌فرض کلاسیک وردپرس استفاده کنید، که یک ویژگی عالی برای نمایش محتوای بصری در صفحات وبسایت شماست. می ‌توانید همزمان از ویژگی‌ های کلاسیک ورد پرس و ابزارک ‌های المنتور استفاده کنید. نه تنها ابزارک ‌ها، بلکه می ‌توانید از قالب های آماده المنتور به عنوان بلوک کلاسیک ورد پرس نیز استفاده کنید. (برای استفاده از این ویژگی باید از نسخه ی پرمیموم المنتور استفاده کنید.)

نکته : برای خرید افزونه المنتور پرو اینجا کلیک کنید.

نحوه استفاده از ابزارک های المنتور در ویرایشگر کلاسیک

تیم المنتور افزونه ‌ای به نام بلاک‌ های المنتور برای گوتنبرگ (Elementor Blocks for Gutenberg) را برای استفاده از ابزارک ها و قالب های المنتور در ویرایشگر گوتنبرگ ارائه می ‌دهد. بنابراین، برای استفاده از این قابلیت، شما باید افزونه رسمی بلاک‌ های المنتور برای گوتنبرگ “Elementor Blocks for Gutenberg” را در وبسایت خود نصب و فعال کنید. پس از نصب و فعالسازی افزونه، شما باید یک قالب جهانی و یک ابزارک جهانی ایجاد کنید تا بتوانید از آنها به عنوان ابزارک های ویرایشگر کلاسیک ورد پرس استفاده کنید. قابلیت قالب جهانی فقط در المنتور پرو قابل استفاده است.

ایجاد قالب جهانی

برای ایجاد یک قالب جهانی با المنتور، به بخش قالب ها (Templates) > افزودن جدید (Add New) در منوی المنتور بروید. در اینجا، شما باید نوع صفحه ‌ای که می ‌خواهید قالب جهانی را برای آن ایجاد کنید، انتخاب کنید و سپس نام صفحه را وارد کنید. پس از افزودن این اطلاعات، روی دکمه ساختن قالب (Create Template) کلیک کنید. با این کار، قالب جهانی مورد نظر شما ایجاد خواهد شد.

ایجاد قالب جهانی
ایجاد قالب جهانی

وقتی الگوی شما آماده شد، روی فلش کنار دکمه انتشار. سپس گزینه ذخیره قالب را انتخاب کنید. این عمل طرح ایجاد شده را به عنوان یک قالب جهانی ذخیره خواهد کرد.

استفاده از قالب جهانی المنتور در ویرایشگر کلاسیک وردپرس

وقتی قالب های جهانی شما آماده شدند، صفحه ‌ای را با ویرایشگر پیش ‌فرض کلاسیک وردپرس باز کنید و روی آیکون “+” کلیک کنید تا یک بلوک اضافه کنید. از بین بلوک ‌ها، کتابخانه المنتور را برای اضافه کردن به صفحات وبسایت خود انتخاب کنید.

استفاده از قالب جهانی المنتور در ویرایشگر کلاسیک وردپرس
استفاده از قالب جهانی المنتور در ویرایشگر کلاسیک وردپرس

این بلوک به صفحات وبسایت شما اضافه می‌ شود. اکنون می ‌توانید با کلیک بر روی منوی کشویی “انتخاب قالب”، قالب مورد نظر را انتخاب کنید.

<yoastmark class=

تمام شد! با این کار ابزارک یا قالب المنتور شما به ویرایشگر کلاسیک ورد پرس اضافه می شود.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه